no-img
دانلود پروژه

گزارش تخصصی دبیر ریاضی (چگونگی کمک به پیشرفت دانش آموزان در درس ریاضی)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
گزارش تخصصی دبیر ریاضی (چگونگی کمک به پیشرفت دانش آموزان در درس ریاضی)
doc
اکتبر 27, 2017
400 کیلوبایت
2000 تومان
22 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

گزارش تخصصی دبیر ریاضی (چگونگی کمک به پیشرفت دانش آموزان در درس ریاضی)


دانلود گزارش تخصصی دبیر ریاضی (چگونگی کمک به پیشرفت دانش آموزان در درس ریاضی)

گزارش تخصصی دبیر ریاضی

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

قسمتی از گزارش تخصصی :

ریاضی و چهار عمل اصلی مربوط به آن همیشه مورد نیاز زندگی روزمره ما است و یادگیري این چهارعمل در دوره دبستان امکان پذیر می باشد.یادگیري ضرب و جدول مربوط به آن در پایه سوم ابتدایی اتفاق می افتد که اگر کسی در یادگیري آن دچار مشکل شود تقریباً تا آخر عمر گرهی باز نشده در زندگی او میافتد که همیشه در برخورد با مسائل ریاضی مجبور می شود باکمی مکث این مسئله را حل نماید و اگر این یادگیري ها با لذت همراه باشد به عنوان خاطره اي جالب و به یاد ماندنی در ذهن دانش آموزان می ماند و چیزي که با خاطره همرا باشد از یاد نمی رود چه بسا دانشمندانی که با بازي علمی راآموخته اند و بعد از مدتی با یادآوري آن خاطره ها به آن مقام نائل آمدند و چه بسیار همکارانی که با استفاده از وسایل بسیار ساده و روش هاي آسان توانسته اند مطالب را بصورت عمیق و فراموش نشدنی به دانش آموزان یاد دهند.پس یادگیري همیشه با یک روش امکان پذیر نیست و بهتر است با توجه به زمان و مکان و خصوصیات منطقه اي و…دانش آموزان را تربیت کرده و با زبان خود آنها بازي با تدریس را بصورت عملی انجام داد.

اینجانب …… سال است که در آموزش و پرورش در حال خدمت می باشم و هم اکنون در آموزشگاه …… شهرستان …… در حال تدریس به دانش آموزان هستم. در بین دانش آموزانم فردی وجود داشت که علاقه زیادی به درس ریاضی نداشت و همواره سطح کیفی و علمی وی در این درس ضعیف بود و همواره از این درس گریزان بود. به همین دلیل بنده تصمیم گرفتم او را به این درس علاقه مند نموده و راهکار های مختلفی را به وسیله ابتکارات و پیشنهادات حرفه ای برای ایجاد انگیزه و علاقه وی در درس ریاضی به مرحله اجرا در بیاورم.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۲
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.