no-img
دانلود پروژه

گزارش تخصصی آموزگار پایه دوم (چگونگی تشویق دانش آموزانم به نوشتن تکلیف شب)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
گزارش تخصصی آموزگار پایه دوم (چگونگی تشویق دانش آموزانم به نوشتن تکلیف شب)
doc
جولای 19, 2017
3 مگابایت
3000 تومان
27 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

گزارش تخصصی آموزگار پایه دوم (چگونگی تشویق دانش آموزانم به نوشتن تکلیف شب)


دانلود گزارش تخصصی آموزگار پایه دوم (چگونگی تشویق دانش آموزانم به نوشتن تکلیف شب)

گزارش تخصصی آموزگاران ابتدایی

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

قسمتی از گزارش تخصصی :

دانش‌آموزان مهم‌ترین رکن نظام آموزش و پرورش هر کشوری محسوب می‌شوند.عواملی که می‌تواند این سرمایه ملی را برای رشد بهینه و کیفی آماده سازد، مهارت‌های رفتاری است که در محیط آموخته می‌شود نه فقط محفوظات علمی. مدارس تامین‌کننده نیروی کیفی جامعه‌اند و نه فقط تامین‌کننده کمیتی از خیل عظیم نیروی انسانی که به‌عنوان تحصیل کرده روانه جامعه می‌شوند. پس شناسایی و ایجاد زمینه برای رشد خصایل ممتاز بشری، اولین دغدغه دست اندرکاران تعلیم و تربیت در کلیه فعالیت‌های علمی یا فرهنگی است که باید با تمام وجود خود را وقف ایفای این وظیفه سنگین کنند.عدم وجود تکالیف سنگین در کلاس باعث رشد و تکامل همه ابعاد وجودی یک دانش‌آموز در بعد جسمانی، شناختی، عاطفی، اخلاقی و معنوی می‌شود. چنانچه یک بعد از این ابعاد دچار صدمه شود و یا مورد غفلت و فراموشی قرار گیرد، دانش‌آموز به توانایی‌ها و شایستگی‌های کامل دست نخواهد یافت. این وظیفه مسئولین تعلیم و تربیت است که شرایطی را فراهم آورند تا تمام نیازهای او تامین شود.

عدم وجود تکالیف سنگین و آرامش برای دانش آموز به همان اندازه مهم است که تغدیه خوب، محبت کردن و حفاظت از او اهمیت دارد، زیرا سلامت روحی و روانی و فیزیکی و جسمانی او را تامین می‌کند. نرخ آرامش به علن وجود تکالیف شب زیاد در مدارس ما بسیار پایین است. و میزان توسعه فضای فرح بخش و توجه به مسائل کیفی به جای کمی در آموزشگاه‌ها مورد بی‌مهری قرار گرفته است.بر همین اساس اینجانب ……. آموزگار پایه دوم آموزشگاه …….. استان …….. تصمیم گرفتم در گزارش تخصصی حاضر در مدیریت تکالیف شب و ایجاد طرح مدرسه بدون کیف بکوشم و گزارش تخصصی خود را این گونه انتخاب کنم : چگونه می توانم دانش آموزانم را تشویق به نوشتن تکلیف شب نمایم؟

فهرست :

چکیده

مقدمه

بیان مساله

توصیف وضعیت موجود

گرد آوری شواهد یک

تجزیه و تحلیل داده ها و یافته های تحقیق

راه حل های پیشنهادی

اهداف و مزاياي كيف در مدرسه

اهميت آموزش ابتدايي

مفهوم مدرسه بدون کیف

دانش آموز محوری

گرد آوری شواهد دو

عادلانه بودن ارزیابی (اعتبار بخشی)

باز ساخت یا بهسازی عمل

تاثیر نقش خانه و مدرسه بر کیف

نتیجه گیری

منابع و مآخذ


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۷
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.