no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (راهنمایی دانش آموزی که به وسیله دیگران دستبرد میزد(دزدی)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (راهنمایی دانش آموزی که به وسیله دیگران دستبرد میزد(دزدی)
doc
ژانویه 11, 2018
3 مگابایت
2000 تومان
25 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (راهنمایی دانش آموزی که به وسیله دیگران دستبرد میزد(دزدی)


دانلود کنش پژوهی (راهنمایی دانش آموزی که به وسیله دیگران دستبرد میزد(دزدی))

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (راهنمایی دانش آموزی که به وسیله دیگران دستبرد میزد(دزدی)) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

دزدی از جمله ضد ارزش هایی ست که تمامی جوامع ،بر آن توافق دارند .درهمه ی دنیا ، دزدی صفتی ناپسند و زشت محسوب می گردد. دزدی به هر صورتی که انجام پذیرد ، حقوق دیگران را ضایع می کند. بسیاری از روانشناسان تربیتی و مشاوران مدارس بر این عقیده اند که پیدایش چنین رفتاری در دانش آموزان می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد که زیرکی والدین یا نبود آن ، می تواند موجبات تقویت یا کاهش این رفتار را فراهم آورد. یکی از مهمترین دلایل دزدی در مدارس ، مدل سازی دانش آموزان از شخصیت غلط برخی از اولیاست . زمانی که اولیا وسایلی را از محل کار خود به منزل می آورند و از آن استفاده می کنند به نوعی دزدی را به کودکان خود می آموزند. از سوی دیگر، بسیاری از اولیای دانش آموزان توجهی به فرزندان خود ندارند. زمانی که آنها مرتکب چنین رفتاری می شوند، آنها را مواخذه نمی کنند. بنابراین تنبیهی از سوی والدین برای انجام این رفتار شامل حال این گونه دانش آموزان نمی شود. گروهی دیگر از والدین از دادن پول تو جیبی به فرزندان خود دریغ می کنند که این کار باعث می شود دانش آموزان برای خرید برخی از لوازم مورد نیاز خود یا حتی خرید تنقلات دست به دزدی بزنند. از سوی دیگر، برخی دیگر از دانش آموزان این رفتار را از همکلاسان خود می آموزند. گروهی از دانش آموزان برای برجسته شدن و مورد قبول قرار گرفتن در گروه خود از این روش استفاده می کنند تا نشان دهند که آنها نیز مانند سایر افراد گروه ، با جرات و شهامت اند تا بدین ترتیب در میان دوستان خود پذیرفته شوند. کمبودهای مالی و معنوی در برخی از دانش آموزان ممکن است آنها را وادار به چنین رفتاری کند. کمبودهای عاطفی ، حتی نبود تغذیه کافی و پوشاک مناسب دلیلی برای این رفتار است . در این کنش پژوهی بنده با اتخاذ تدابیر مناسب در طول سالتحصیلی …….. و با راهنمایی های مشاور محترم مدرسه و همچنین همکاران با تجربه توانستم مشکل رفتار ناشایست دزدی توسط یکی دانش آموزانم را از بین ببرم.واژگان کلیدی:دزدی، والدین، بی توجهی، اختلال ، مدرسه


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۵
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.