no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (پررنگ کردن نقش والدین در برنامه ریزی درسی و تربیتی دانش آموزان با تشکیل جلسات والدین اثر بخش)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (پررنگ کردن نقش والدین در برنامه ریزی درسی و تربیتی دانش آموزان با تشکیل جلسات والدین اثر بخش)
doc
ژانویه 8, 2018
3 مگابایت
2000 تومان
31 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (پررنگ کردن نقش والدین در برنامه ریزی درسی و تربیتی دانش آموزان با تشکیل جلسات والدین اثر بخش)


دانلود کنش پژوهی (پررنگ کردن نقش والدین در برنامه ریزی درسی و تربیتی دانش آموزان با تشکیل جلسات والدین اثر بخش)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (پررنگ کردن نقش والدین در برنامه ریزی درسی و تربیتی دانش آموزان با تشکیل جلسات والدین اثر بخش) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

بر تمام افراد جامعه بخصوص آنان كه به نوعي با آموزش و پرورش در ارتباطند لازم است به هر نحو كه مي توانند راهي را براي بهتر كردن وضع تعليم و تربيت و آموزش و پرورش و رفع كمبودها و اشكالات آموزشي پيدا نموده و علل و عواملي كه در پيشرفت تحصيلي نسل هاي آينده و حال موثرند را بررسي و كشف نمايند.بيش از ۸۰ % شخصيت كودكان و نوجوانان در متن خانواده , در كنار پدر و مادر شكل مي گيرد و خانواده بعنوان اولين پايگاه تعليم و تربيت و نخستين مدرسه كودكان مي باشد و در مورد پيشرفت تحصيلي فرزندان و آينده سازان نقش اساسي را دارند , لازم است در اين باره علل كمبود و نقايص برخورد اوليا پيگيري و در جهت  پيشرفت تحصيلي فرزندان بكار گرفته شود. بنده در سال تحصیلی اخیر  بارها در آموزشگاه  مشاهده می کردم که تعدادی از دانش آموزان مخصوصا یکی از آنها به نام امیر محمد  به دلایل مختلفی نسبت به بقیه دچار افت تحصیلی هستندودرارزشیابی  های کتبی وشفاهی  دچار وضعیت ضعیفی هستند.. در بسیاری از مواقع می  دیدم که شاگردان کلاسم مثل امیر محمد دچارتحقیرهاوسرزنش هاوتنبیهات قرار می گرفتندوگاهی نیز گره بسته ی آنان با اتخاذ مواضع نادرست والدین یا خود من بسته تر می شد. با مشاهده ی این مساًله در آموزشگاه تصمیم گرفتم با پیدا کردن راه حل های مناسب وابتکاری سرنوشت آنها را تغییر دهم،در نتیجه با مطالعهً کتاب های گوناگون وتحقیقات انجام شدهً قبلی توانستم با برگزاری جلسات مداوم  والدین اثر بخش  وبا اجرای سه روش شامل:۱ – دادن برنامه پیشنهادی درسی۲ – رودررویی وتبادل نظر دانش آموز قوی با ضعیف۳ – تهیهً فرم نظارت خانواده بر امور درسی فرزندشانروز به روز به فراگیری دانش آموزانم مخصوصا امیر محمد  روح تازه ای بخشیده و آنان را به درس و مدرسه علاقه مند کرده  وآنها را موفق وشاد ببینم.کلیدواژه : جلسات، والدین اثر بخش ، فرایند آموزشی ،دانش آموزان،امیر محمد


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۱
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.