no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (افزايش انگيزه پایه دهم معماری به یادگیری درس نقشه كشی ساختمان از راه كاربردی و ملموس كردن مفاهيم)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (افزايش انگيزه پایه دهم معماری به یادگیری درس نقشه كشی ساختمان از راه كاربردی و ملموس كردن مفاهيم)
doc
ژانویه 2, 2018
4 مگابایت
2000 تومان
28 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (افزايش انگيزه پایه دهم معماری به یادگیری درس نقشه كشی ساختمان از راه كاربردی و ملموس كردن مفاهيم)


دانلود کنش پژوهی (افزايش انگيزه پایه دهم معماری به یادگیری درس نقشه كشی ساختمان از راه كاربردی و ملموس كردن مفاهيم)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (افزايش انگيزه پایه دهم معماری به یادگیری درس نقشه كشی ساختمان از راه كاربردی و ملموس كردن مفاهيم) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

یکی از رشته های فنی هنرستان های کاردانش ، رشته نقشه کشی ساختمان می باشد که در دو سال پس از طی سال اول دبیرستان و انتخاب رشته به هنرجو ارائه می گردد. این رشته در سال دوم درس مهارتی نقشه کشی عمومی ساختمان و در سال سوم مهارت نقشه کشی معماری و سازه را شامل می گردد. علاوه بر این دروس تخصصی، دروس عمومی نیز همانند سایر رشته ها در دو سال به هنرجو ارائه شده و در مجموع پس از گذراندن ۹۶ واحد درسی، مدرک دیپلم به هنرجو ارائه می گردد. دروس مهارتی نقشه کشی عمومی مباحث ترسیم خطوط ، ترسیمات هندسی، تصاویر سه نما، نقشه های ساختمانی و نقشه های اجرائی ساختمان را شامل بوده و هنرجو پس از طی این مهارت می تواند مجموعه نقشه های یک ساختمان مسکونی را ترسیم و ارائه دهد. درس مهارتی نقشه کشی معماری مباحث ویژه طراحی معماری ساختمان های مسکونی – اداری و تجاری و نیز مباحث تاسیسات ساختمانی و دتایل های اجرائی ساختمان و درس مهارتی نقشه کشی سازه به طور ویژه مختص نقشه های اجرائی و سازه (اسکلت فلزی و بتنی ) مربوط به ساختمان می باشد. قابل توضیح است که بخشی از مباحث این رشته به صورت ترسیم دستی و بخش دیگر به صورت ترسیم به صورت کامپیوتری با نرم افزار اتوکد در هنرستان ها ارائه می گردد. در کنش پژوهی حاضر بنده قصد دارم انگیزه دانش آموزان کلاس دهم  را با استفاده از پژوهش و فناوری بالا ببرم.و به افزايش انگيزه پايه دهم معماري به يادگيري درس نقشه كشي ساختمان از راه كاربردي و ملموس كردن مفاهيم بپردازم.کلیدواژه :انگیزه -دانش آموزان -کلاس دهم- – پژوهش -فناوری


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۸
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.