no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (ارتقای یادگیری دانش آموزانم در مبحث تقسیم درس ریاضی)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (ارتقای یادگیری دانش آموزانم در مبحث تقسیم درس ریاضی)
doc
ژانویه 19, 2018
1 مگابایت
2000 تومان
20 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (ارتقای یادگیری دانش آموزانم در مبحث تقسیم درس ریاضی)


دانلود کنش پژوهی (ارتقای یادگیری دانش آموزانم در مبحث تقسیم درس ریاضی)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (ارتقای یادگیری دانش آموزانم در مبحث تقسیم درس ریاضی) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی ریاضی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

انسان موجودی اجتماعی است و لازمه زندگی اجتماعی یاد دادن و یادگیری فهماندن و فهمیدن تعلیم و تعلم است. برای یادگیری و تعلیم هر علم و فنی و به عبارت کلی تر برای رسیدن به هر هدفی قواعد و فنونی لازم است. ریاضیات هم مانند هر علم و فنی برای آموزش به روش های خاصی نیاز دارد. در هر کلاسی  می بایست به عنوان راهنما و مشاور دانش آموزان را در رسیدن به هدف یاری دهد. با توجه به این معضلات و مشکلات در نظام آموزشی کشور ما وجود کلاس های مختلط خصوصا چندپایه واقعیتی اجتناب ناپذیر است.شرایط سخت محیطی، کمبود جمعیت دانش آموزان، کمبود نیروی انسانی و فضای آموزشی، مهاجرت طبیعی یا اجباری از عواملی هستند که امکان تشکیل واحدهای آموزشی را محدود می سازند.ما باید همواره به یادداشت برداری از عمل های خود ادامه دهیم. از این روست که گروه کنش پژوهی آموزشگاه ….. شهرستان……….. با توجه به مشکلات مربوط به مدیریت زمان کلاس و اهمیت یادگیری تقسیم فرایندی در پایه های چهارم . و چالش هایی که در آموزش تقسیم فرایندی در کتاب بین همکاران ایجاد شده بود سعی در بررسی این موضوع پژوهشی با بهره گیری از الگوی کنش پژوهی را دارد.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۰
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.