no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (پربار و فعال ساختن شورای دانش آموزی با رويكرد مديريت مبتنی بر مدرسه)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (پربار و فعال ساختن شورای دانش آموزی با رويكرد مديريت مبتنی بر مدرسه)
doc
ژانویه 26, 2018
3 مگابایت
2000 تومان
34 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (پربار و فعال ساختن شورای دانش آموزی با رويكرد مديريت مبتنی بر مدرسه)


دانلود کنش پژوهی (پربار و فعال ساختن شورای دانش آموزی با رويكرد مديريت مبتنی بر مدرسه)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (پربار و فعال ساختن شورای دانش آموزی با رويكرد مديريت مبتنی بر مدرسه) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

مقرراتی که از سوی قوه مجریه به تصویب می رسد از نظر سلسله مراتب پایین تر از قانون عادی قرار دارد  این مقررات در قالب های متفاوتی همچون آیین نامه ، بخشنامه ، مصوبه ، دستورالعمل ، اعلامیه و حکم به تصویب می رسند ؛ رایج ترین شکل این مقررات دولتی ، بخشنامه ها هستند . بخشنامه های صادره از سوی اداره کل یا اداره آموزش و پرورش کمتر مورد مداقه قرار می گیرد. بیشتر بخشنامه های وزارتی در مطبوعات و فضای مجازی نقد و بررسی می گردد ؛ در صورتی که اداره کل و اداره هر دو صلاحیت صدور بخشنامه را دارند و گاهی از این طریق برای شهروندان حق یا تکیف ایجاد می کنند . این دو خواسته یا ناخواسته این توان را دارند که مقررات دولتی را از درون تهی سازند یا برعکس برخی کاستی های آن را در مقام اجرا رفع نمایند . بررسی تصمیم مقام های اداری در هر جایگاهی که هستند از نظر امتیازات عادلانه شغلی واجد اهمیت است زیرا روند ابلاغ و اجرای مقررات در تمام مراحل تعریف شده مهم است  .در هر مرحله ای امکان خروج از اهداف ترسیم شده وجود دارد . نباید همیشه نگاه مان متمرکز وزارتخانه باشداينجانب ……  پس از بررسي هاي انجام شده در زمينه پژوهش و کنش پژوهی ام به اين نتيجه رسيدم كه مي بايست نحوه فعال سازي و شناخت  و بررسی بخشنامه ها را در آموزشگاهم مورد بررسي قرار داهم . تا بتوانم گامي مهم در راستاي فعال سازي اين مبحث  بردارم.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۴
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.