no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (چگونگی برطرف نمودن مشکل عدم یادگیری دانش آموز کم شنوایم)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (چگونگی برطرف نمودن مشکل عدم یادگیری دانش آموز کم شنوایم)
doc
ژانویه 25, 2018
3 مگابایت
7000 تومان
27 صفحه (word)
7000 تومان – خرید

کنش پژوهی (چگونگی برطرف نمودن مشکل عدم یادگیری دانش آموز کم شنوایم)


دانلود کنش پژوهی (چگونگی برطرف نمودن مشکل عدم یادگیری دانش آموز کم شنوایم)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (چگونگی برطرف نمودن مشکل عدم یادگیری دانش آموز کم شنوایم) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

کم شنوایی های یک طرفه (یک گوش) یا دوطرفه (دوگوش) در دانش آموزان به عنوان یک مشکل جدی باید مورد توجه قرار گیرد چراکه بی توجهی نسبت به آن سبب افت تحصیلی و بروز مشکلات گفتاری در آنها می شود.سلامت وضعیت شنوایی در سنین مدرسه مهمترین عامل یادگیری دانش آموزان به شمار می رود چراکه بیشترین سهم یادگیری در محیط های آموزشی ازطریق خوب گوش دادن به دست می آید و بخش قابل توجهی از این خوب گوش دادن به سلامتی دستگاه شنوایی و مراقبت از آن مرتبط می شود بنابراین افراد باید در مورد حفظ سلامت شنوایی خود اطلاع کافی داشته باشند و والدین و مربیان بهداشت مدارس نیز درمورد میزان شنوایی کودکان دقیق شوند. وضعیت شنوایی افراد در هر سنی باید سالیانه به عنوان ارزیابی شنوایی پایه مورد بررسی قرار گیرد. درصورت انجام مستمر این ارزیابی همانند یک پرونده پزشکی می تواند در مراجعات بعدی هر فرد با وضعیت قبلی خود به طور مداوم مورد پایش قرار گیرد.این ارزیابی سالیانه کمک می کند تا وجود عفونت و یا عاملی که مانع در شنوایی شده است، تشخیص و از بروز مشکلات بعدی پیشگیری شود. در این ارزیابی ها همچنین کودکانی که کم شنوایی یک طرفه دارند، تشخیص داده می شوند مشکل کم شنوایی یک طرفه به راحتی تشخیص داده می شود؛ کودکان کم شنوا قدرت جهت یابی خوبی ندارند و در جهت یابی صدا دچار مشکل می شوند و همین قدرت جهت یابی ضعیف سبب تشخیص سریع این مشکل می شود.برای رفع این مشکل باید به متخصص مراجعه شود. در محیط های آموزشی و مدارس بهتر است آموزگاران این دسته از دانش آموزان را در صندلی های جلوی کلاس درس بنشانند تا به شنوایی و یادگیری بهتر آنها کمک کنند. کم شنوایی دوطرفه بر روی گفتار کودکان تاثیرات مشخصی می گذارد به گونه ای که پیش از رسیدن به سن مدرسه شناسایی می شود. در این مورد نیز باید به محض تشخیص مشکل، والدین کودکان خود را نزد متخصصان ببرند و نسبت به رفع مشکل فرزند خود اقدام کنند.همچنین ممکن است بر اثر سرماخوردگی های فصلی نیز کودکان دچار کم شنوایی شوند که با دارو و مراقبت های بهداشتی یک تا سه ماه این مشکل به راحتی برطرف می شود.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۷
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.