no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (حل مشکل تفریق دانش آموزان از طریق رابطه جمع و تفریق افراز)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (حل مشکل تفریق دانش آموزان از طریق رابطه جمع و تفریق افراز)
doc
دی ۲۹, ۱۳۹۶
100 کیلوبایت
2000 تومان
27 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (حل مشکل تفریق دانش آموزان از طریق رابطه جمع و تفریق افراز)


دانلود کنش پژوهی (حل مشکل تفریق دانش آموزان از طریق رابطه جمع و تفریق افراز)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (حل مشکل تفریق دانش آموزان از طریق رابطه جمع و تفریق افراز) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی ریاضی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

پایه مهارت‌های مهمی مانند خواندن و نوشتن در  کلاس اول شکل می‌گیرد. درس‌های در نظر گرفته شده برای کلاس اول دانش‌آموزان این پایه را برای یادگیری بهتر و بیشتر یاری می‌کنند. در میان درس‌های کلاس اول، ریاضی یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین درس‌ها است. نقش بنیادی علم ریاضی در پیشبرد سایر علوم و فنون نیز مورد پذیرش همگان است، به طوری که نرسیدن به هدف‌های آموزشی در زمینه­ی ریاضی موجب ضعف ، ناتوانی و دست نیافتن به اهداف مربوط به پیشرفت علوم و فنون دیگر خواهد بود  بسیاری از دانش آموزان به دلایل گوناگون از جمله شیوه تدریس دبير، تجربه های ناموفق، فشارهای والدین، کم تمرینی و دشواری در یادگیری مفاهیم ریاضی چنان از این درس دچار ترس و اضطراب می شوند و از خود مقاومت نشان می دهند که گاهی ساده ترین اعمال ریاضی را هم نمی توانند انجام دهند. اينجانب ….. در کنش پژوهی فوق راهكارهاي چگونگي افزایش دادن سرعت یادگیری دانش آموزانم در تفریق را  مورد بررسي قرار داده ام. اميد است پژوهش مذكور بتواند در جهت پيشبرد اهداف آموزشي مورد قبول واقع شود.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۷
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.