no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (چگونگی تبدیل دو دانش آموز بیش فعال و بی انضباط نابهنجاری به دانش آموز با انضباط و باهنجار)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (چگونگی تبدیل دو دانش آموز بیش فعال و بی انضباط نابهنجاری به دانش آموز با انضباط و باهنجار)
doc
دسامبر 26, 2017
2 مگابایت
2000 تومان
30 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (چگونگی تبدیل دو دانش آموز بیش فعال و بی انضباط نابهنجاری به دانش آموز با انضباط و باهنجار)


دانلود کنش پژوهی (چگونگی تبدیل دو دانش آموز بیش فعال و بی انضباط نابهنجاری به دانش آموز با انضباط و باهنجار)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (چگونگی تبدیل دو دانش آموز بیش فعال و بی انضباط نابهنجاری به دانش آموز با انضباط و باهنجار) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

از آنجا که مسأله اخلاق و تربیت از نظر اجتماعی و آموزشی و از دیدگاه دین مبین اسلام بسیار مورد اهمیت می باشد و اینجانب نیز نسبت به این موضوع حساسیت خاص خصوصاً در زمینه ی دانش آموزان داشته ام . پس از آغاز سال تحصيلي و ورود به کلاس دو تن از دانش آموزان را را از نظر نظم و انضباط  ضعیف و کم انگیزه دیدم و برخی کارهای غیر هنجار از جمله بیش فعالی ، بی انگیزگی در یادگیری و بی حوصلگی در تحمل کلاس عصبانیت،درگیری با بچه ها را در مورد آنها مشاهده می نمودم. ، بر آن شدم تا منشأ این مشکلات را پیدا کنم. و در این راه از راه های متفاوتی استفاده کردم و اقداماتی انجام دادم گرفتن آزمون هایی در زمان وضع نامطلوب و مطلوب، گرفتن نظر همكلاسي هايشان در هر دو شرایط، نظرخواهی از همکاران و مدیریت به طریقه پرسشنامه در رابطه با این موضوع، و کمک گرفتن از والدین این دانش آموز و با توجه به شواهد موجود و وقت اندکی که در این راه در اختیار داشتم شروع به کار کردم برای اعتباریابی این پروژه از وجود همکاران، دانش آموزان، اولیاء بهره بردم.براي اينكه انسان بتواند در اجتماع زندگي كند بايد رفتار اجتماعي را بياموزد به اين معني كه رفتارش بايد مورد قبول اجتماع باشد . يكي از راههاي اجتماعي شدن و مورد قبول قرار گرفتن رعايت انضباط و مقرراتي است كه در اجتماع حكمفرماست . مقررات و قوانيني انضباطي رفتار را تحت كنترل درمي آورد و چون اين كنترل اغلب مانع انجام خواسته هاي كودكان مي شود ، گاهي موجب خشم و عصبانيت آنها مي گردد . در تعليم و تربيت كودكان انضباط هميشه مورد توجه بوده ، ولي در اينكه اين انضباط چگونه بايد باشد و چگونه مي توان آن را آموزش داد عقايد متفاوت است .از این رو بنده تصمیم گرفتم در سال تحصیلی اخیر درباره مشکل زود باوری ،بی انضباطی،عصبانیت و عدم تمرکز  امیر حسین و محمد و عدم توجه او به درس که احتمالا از بیش فعال و عدم توجه آنها سرچشمه گرفته بود به پژوهش بپردازم.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۰
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.