no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (بهبود میزان پاسخگویی دانش آموز اوتیسم به سوالات (آغازگری)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (بهبود میزان پاسخگویی دانش آموز اوتیسم به سوالات (آغازگری)
doc
ژانویه 13, 2018
3 مگابایت
2000 تومان
31 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (بهبود میزان پاسخگویی دانش آموز اوتیسم به سوالات (آغازگری)


دانلود کنش پژوهی (بهبود میزان پاسخگویی دانش آموز اوتیسم به سوالات (آغازگری)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (بهبود میزان پاسخگویی دانش آموز اوتیسم به سوالات (آغازگری)) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

ناآرامی در کلاس درس با مسایلی چون جابه جا شدن روی نیمکت، صحبت با نفر کناری، پشت سری و…، ایجاد صدا مانند ضرب گرفتن روی میز یا جامیز، ساییدن کف پا به زمین، نقاشی کردن روی میز، دفتر، کتاب و… مشخص می شود. اغلب این دانش آموزان به آموزگار خیره می شوند، نکات درسی را یادداشت می کنند، اما در تمام این مدت، نمی دانند چه می نویسند و فقط به صورت غیرارادی چیزی را شنیده و یادداشت می کنند، اما در حقیقت در رویای خود غوطه ور هستند (نمونه ای از رویایی شدن).هر روز که از کوچه و خیابان های شهر گذر می کنیم آدم های زیادی با ویژگی های منحصر به فرد را می بینیم که گاه برخی از آنها بیش از سایرین توجهمان را جلب می کند ؛ آدم هایی که نه به خاطر سرو صدا یشان بلکه به سبب سکوت و گوشه گیریشان متمایز شده اند.آدم هایی که شاید در ظاهر ساکت و گوشه گیر باشند اما حرف ها و و توانایی های بسیاری در سکوتشان پنهان کرده اند که فقط گوشی شنوا آن را درک می کند.”اوتیسم”  (در خود ماندگی) اختلالی است که زمینه ساز این تفاوت هاشده است ، اختلالی که منشا بروز آن هنوز قطعی نیست اما روش های درمانی و آموزشی برای بهبود این اختلال راهگشا خواهد بود.آموزش مساله ای است که هرطیفی از جامعه باید از آن بهره مند شود اما برخی افراد به دلیل شرایط ویژه ای که دارند برای بهره گیری از شرایط نیازمند فضا و امکاناتی متفاوت تر هستند؛ از جمله این افراد کودکان و دانش آموزان اوتیستیک می باشند که نسبت به سایر گروه های با شرایط ویژه ، به دلیل تعداد کم و عدم آگاهی کافی از شرایطشان مهجور واقع شده اند.در کنش پژوهی حاضر من تصمیم به این گرفته ام روی این موضوع که چگونه توانستم میزان پاسخگویی دانش آموز اوتیسم علیرضا (اسم مستعار) به سوالات (آغازگری) را بهبود بخشم؟ امید است این کنش پژوهی مورد استفاده جامعه فرهنگیان قرار گیرد.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۱
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.