no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (افزایش رغبت و انگیزه خواندن نماز و دینداری در دانش آموزان)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (افزایش رغبت و انگیزه خواندن نماز و دینداری در دانش آموزان)
doc
دسامبر 23, 2017
2 مگابایت
2000 تومان
27 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (افزایش رغبت و انگیزه خواندن نماز و دینداری در دانش آموزان)


دانلود کنش پژوهی (افزایش رغبت و انگیزه خواندن نماز و دینداری در دانش آموزان)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (افزایش رغبت و انگیزه خواندن نماز و دینداری در دانش آموزان) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی دبیر دینی و عربی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

یکی از راههای تربیت دینی کودکان ، شرکت دادن آنها در نماز جماعت می باشد من به عنوان معلم ، وظیفه دارم دانش آموزان را نسبت به انجام و یادگیری رفتارهای مذهبی ترغیب نمایم و در تربیت دینی دانش آموزان نقش مهم و تأثیر گذار ی دارم ، که یکی از این رفتارها و راههای تربیت دینی آنان ، خواندن نماز جماعت است . متاسفانه در کلاس من تعداد کمی از دانش آموزان معنی نماز را می دانستند و در نماز جماعت شرکت می نمودند و این این مسئله برای بنده تعجب آور بود و بسیار بنده را آزار می داد و طوری شده بود که در همان هفته اول مدرسه تمام اشتغال فکری بنده را این موضوع به خود اختصاص داده بو که چرا دانش آموزان بنده اینقدر کم از نماز استقبال می کنند و چه دلایلی ممکن است که این موضوع رخ دهد ؟ چگونه بنده می توانم دانش آموزانم را به نماز خواندن و شرکت در نماز جماعت مدرسه تشویق و ترغیب نمایم .این مسئله را با مدیر ، اعضای انجمن اولیاء و معلمان مدرسه در میان گذاشتم و پس از چند جلسه ایی که با مدیر ، اعضای انجمن اولیا مدرسه و شورای معلمان داشتم مسائل زیر را به مشورت گذاشتیم :۱- آیا دانش آموزانی که در نماز شرکت نمی کنند ، به نماز خواندن علاقه ای ندارند؟۲- آیا نماز را بلد هستند؟۳- آیا ممکن است در خانه، یا مسجد روستا نماز بخوانند که در نماز مدرسه شرکت نمی کنند ؟۴- آیا ممکن است والدین آنها نماز نخوانند و به نماز خواندن فرزندانشان اهمیت ندهند؟۵- آیا ممکن است مقدمات نماز مثل وضو را بلد نباشند؟۶- آیا شرایط خواندن نماز جماعت را بلدند و اهمیت نماز جماعت را می دانند؟۷ – شاید وقت نماز و محل برگزاری نماز مدرسه مناسب نباشد ؟


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۷
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.