no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (علاقه مند کردن همکاران به خواندن بخشنامه های اداری)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (علاقه مند کردن همکاران به خواندن بخشنامه های اداری)
doc
ژانویه 26, 2018
100 کیلوبایت
2000 تومان
20 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (علاقه مند کردن همکاران به خواندن بخشنامه های اداری)


دانلود کنش پژوهی (علاقه مند کردن همکاران به خواندن بخشنامه های اداری)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (علاقه مند کردن همکاران به خواندن بخشنامه های اداری) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

مقرراتی که از سوی قوه مجریه به تصویب می رسد از نظر سلسله مراتب پایین تر از قانون عادی قرار دارد  این مقررات در قالب های متفاوتی همچون آیین نامه ، بخشنامه ، مصوبه ، دستورالعمل ، اعلامیه و حکم به تصویب می رسند ؛ رایج ترین شکل این مقررات دولتی ، بخشنامه ها هستند . بخشنامه های صادره از سوی اداره کل یا اداره آموزش و پرورش کمتر مورد مداقه قرار می گیرد. بیشتر بخشنامه های وزارتی در مطبوعات و فضای مجازی نقد و بررسی می گردد ؛ در صورتی که اداره کل و اداره هر دو صلاحیت صدور بخشنامه را دارند و گاهی از این طریق برای شهروندان حق یا تکیف ایجاد می کنند . این دو خواسته یا ناخواسته این توان را دارند که مقررات دولتی را از درون تهی سازند یا برعکس برخی کاستی های آن را در مقام اجرا رفع نمایند . بررسی تصمیم مقام های اداری در هر جایگاهی که هستند از نظر امتیازات عادلانه شغلی واجد اهمیت است زیرا روند ابلاغ و اجرای مقررات در تمام مراحل تعریف شده مهم است  .در هر مرحله ای امکان خروج از اهداف ترسیم شده وجود دارد . نباید همیشه نگاه مان متمرکز وزارتخانه باشداينجانب ……  پس از بررسي هاي انجام شده در زمينه پژوهش و کنش پژوهی ام به اين نتيجه رسيدم كه مي بايست نحوه فعال سازي و شناخت  و بررسی بخشنامه ها را در آموزشگاهم مورد بررسي قرار داهم . تا بتوانم گامي مهم در راستاي فعال سازي اين مبحث  بردارم.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۰
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


موضوعات :
فروشگاه , کنش پژوهی

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.