no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل بی نظمی و سرپیچی از فرمانهای گروه و قوانین مدرسه در دانش آموزم)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل بی نظمی و سرپیچی از فرمانهای گروه و قوانین مدرسه در دانش آموزم)
doc
دسامبر 18, 2017
1 مگابایت
2000 تومان
19 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل بی نظمی و سرپیچی از فرمانهای گروه و قوانین مدرسه در دانش آموزم)


دانلود کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل بی نظمی و سرپیچی از فرمانهای گروه و قوانین مدرسه در دانش آموزم)

کنش پژوهی مقطع ابتدایی

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل بی نظمی و سرپیچی از فرمانهای گروه و قوانین مدرسه در دانش آموزم) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آموزگار پایه اول آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

این پژوهش با هدف حل مشکل بی نظمی و بی انضباطی دانش آموز آسنا انجام گردیده است که دانش آموز دارای دانش آموز در مدرسه ، کلاس و گروه هیچگونه همکاری ندارد. مسولیتهایی که در مدرسه به او داده میشود را انجام نمیدهد. روش استفاده در این پژوهش کنش پژوهی مدل جدول تناقضات می باشد. برای گرد آوری اطلاعات روشهای متعددی وجود دارد ؛ با توجه به موضوع پژوهش ، به نظر مي رسد كه ما مجبور باشيم از چند روش به صورت تركيبی برای جمع آوری اطلاعات استفاده نمايم . در اين پژوهش روشهای مشاهده ، مشاهده مشاركتی و مصاحبه را انتخاب نمودم. برای کاهش انزوا طلبی ، شرکت دادن فرد در گروه و احساس مسئولیت فرد نسبت به گروه ایجاد می گردد و از والدین فرد خواسته می شود که بین فرزندان تبعیض قائل نشوند و رفتارشان نسبت به فرد ملایم گردد.برای کاهش مشکلات انضباطی و لج بازی ؛ از والدین آسنا خواسته می شود که بین فرزندان تبعیض قائل نشود و با فرزندان خود با ملایمت ومهربانی رفتار کنند و ویژگی های مثبت فرزند خود را با تشویق تقویت نمایند. تا فرزند دچار کمبود محبت نگردد . به نظر می رسد یکی از علتهای اساسی مشکلات انضباطی و لج بازی تبعیض و کمبود محبت است . و به فرزند خود بر چسب های مثبت بزنند تا کودک باور کند که واقعاً دارای ویژگی های مثبت است .برای كاهش ضعف تحصيلی ، از بين بردن مشكلات عاطفی توسط والدين ومعلم مربوطه ، ايجاد انگيزه ، تقويت ويژگی های مثبت ، شكوفايی اعتمادبه نفس نوجوان ، توجه لازم به نوجوان ، تغيير نگرش نوجوان نسبت به خود از جمله عواملی هستندكه مي توانند ضعف تحصيلی دانش آموزرا كاهش دهند.ارائه راهکارها: ۱- محبت به موقع و متناسب به فرزندان ودانش آموزان ، موجب كاهش بی نظمی و بی انضباطی مي شود.۲- توجه به موقع، محبت ، تقويت نكات مثبت ، پرورش اعتماد به نفس ، موجب نگرش مثبت فرد نسبت به خود و ديگران می شود.۳- ايجاد انگيزه و ایجاد نگرش مثبت فرد نسبت به خود ومعلم و دیگران موجب بهبود وضعيت تحصيلی و رفتاری فرد مي شود. ۴- بین فرزندان نباید تبعیض قائل شد . ۵- بهتر است برای شناسایی و رفع مشکل از راهنمایی های صاحب نظران وروان شناسان ومشاوران تحصیلی استفاده گردد .به طور کلی می توان نتیجه گرفت که می توان با تدابیرعلمی وموثربسیاری ازمشکلات انضباطی دانش آموزان راحل نمود.کلید واژگان: کنش پژوهی- مشکلات انضباطی- دانش آموزان.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۱۹
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.