no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (کمک به دانش آموزان برای حل مسائل ریاضی از طریق خواندن داستان های کوتاه)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (کمک به دانش آموزان برای حل مسائل ریاضی از طریق خواندن داستان های کوتاه)
doc
دسامبر 27, 2017
2 مگابایت
2000 تومان
39 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (کمک به دانش آموزان برای حل مسائل ریاضی از طریق خواندن داستان های کوتاه)


دانلود کنش پژوهی (کمک به دانش آموزان برای حل مسائل ریاضی از طریق خواندن داستان های کوتاه)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (کمک به دانش آموزان برای حل مسائل ریاضی از طریق خواندن داستان های کوتاه) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

داستان گویی در کشور ما سابقه ای بس دیرینه و قدیمی دارد، اما نفوذ عوامل و وسایل ارتباط جمعی و علاوه بر آن مسائل خاص حوزه های شهرنشینی، موجب شده تا نقش داستان گویی در طول دوران و به ویژه در نظام های آموزشی کم رنگ شود.همچنین به داستان گویی هنوز به عنوان یک فن نگاه نمی شود و در نظام آموزش و پرورش جایگاه شایسته ای برای داستان گویی به چشم نمی خورد. بسیاری از علاقمندان به این فن، به تجارب خود متکی هستند و کمتر با روش های علمی و اصول قابل قبول این فن آشنایی دارند. بحث درباره ی نظام تعلیم و تربیت بسیار گسترده است، به گونه ای که وارد شدن به هر حیطه از آن، نیازمند دانش و تخصص است و اگر محققی واجد تخصص نباشد و علاوه برآن در زمینه ی مسائل تربیتی صبر و حوصله و دقت لازم را به کار نبرد، بی شک نمی تواند این نظام را به سر منزل مقصود هدایت کند.همان گونه که می دانید در کشور ما به رغم وجود گنجینه های علم و معرفت و داستان ها و افسانه های زیبا و آموزنده، اولیا و مربیان بیشترین وقت خود به مسائل آموزشی کودکان اختصاص می دهند و دانش آموزان نیز، در خانه و مدرسه بیشتر اوقات خود را صرف یادگیری های غیر فعال کرده، از سختی و خشکی دروس و اضطراب امتحان و نمره رنج می برند. بدین ترتیب اغلب اولیا و مربیان از هدف اصلی تعلیم و تربیت که پرورش انسان های خلاق، مبتکر و کارآمد است باز می مانند.این نظام گسترده بخش بسیار وسیعی از جامعه را تحت پوشش قرار می دهد. از دوران پیش دبستان تا دوران دانشگاه گستره ی نظام تعلیم و تربیت است. در این کنش پژوهی اینجانب قصد دارم دانش آموزانم را از طریق داستان گویی به درس ریاضی علاقه مند نمایم.کلیدواژه : ریاضی-دانش آموز-داستان گویی-معلم


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۹
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.