no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (جذاب کردن درس فلسفه از طریق روش تدریس ایفای نقش و نمایش)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (جذاب کردن درس فلسفه از طریق روش تدریس ایفای نقش و نمایش)
doc
ژانویه 6, 2018
300 کیلوبایت
2000 تومان
29 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (جذاب کردن درس فلسفه از طریق روش تدریس ایفای نقش و نمایش)


دانلود کنش پژوهی (جذاب کردن درس فلسفه از طریق روش تدریس ایفای نقش و نمایش)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (جذاب کردن درس فلسفه از طریق روش تدریس ایفای نقش و نمایش) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی درس فلسفه آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

در آموزش یادگیری به شیوه فرایندی این باور اساسی وجود دارد که فرایندهای شناختی مانند مشاهده دقیق، جمع آوری و پردازش داده ها و فرضیه سازی پیش بینی استنباط و … اساس یادگیری را تشکیل می دهند. و به همین اساس در تدریس فلسفه باید شرایطی فراهم شود تا این مهارت در یادگیرندگان تقویت شود و مکمل این یادگیری شرایط محیطی، ویژگی های یادگیرندگان، ضرورت های موضوع یادگیری، هدف آموزشی، هدف های یادگیرنده، نحوه سازمان دهی و ارائه موضوع و محتوای یادگیری، فعالیت یادگیرنده و مهم تر از همه شیوه ی تعاملی در فرایند تدریس مورد توجه قرار می گیرند.فلسفه غرب با در دست داشتن چند ویژگی به راحتی توانسته است تا بنیادی ترین مراکز فکری و فرهنگی مسلمانان پیشروی کند از آن جمله:۱)دسترسی به کتابخانه و منابع نوشتاری گسترده و غنی از کهن ترین منابع تا جدیدترین آنها۲)در اختیار داشتن فضاهای آموزشی-پژوهشی مناسب و گسترده۳)امکانات فرآوان اطلاع رسانی به منظور نشر اندیشه های جدید از طریق کتاب، مجله های تخصصی، سایت های علمی و …۴)بهره گیری از شیوه های پژوهشی-علمیاما در این سوی دفتر پر برگ اندیشه های ناب فیلسوفان مسلمان به ویژه شیعیان هنوز با کمبودهایی روبرو است. و این کمبودها برای دانش پژوهشی که بخواهد در زمینه فلسفه اسلام حتی در زمینه فلسفه یونان باستان و … تحقیق نماید محرز و تأثیرگذار است..اینجانب آرزو شهبازی دبیر فلسفه و منطق و معارف اسلامی دبیرستان شاهد در کنش پژوهی حاضر کوشیده ام تا درس فلسفه را از طریق راهکار های دانش آموز محور برای دانش آموزانم جذاب نموده و آنان را در فهم این درس یاری بخشم.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۹
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.