no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (تقویت روحیه مسئولیت پذیری در دانش آموزان کلاس)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (تقویت روحیه مسئولیت پذیری در دانش آموزان کلاس)
doc
ژانویه 15, 2018
2 مگابایت
2000 تومان
31 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (تقویت روحیه مسئولیت پذیری در دانش آموزان کلاس)


دانلود کنش پژوهی (تقویت روحیه مسئولیت پذیری در دانش آموزان کلاس)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (تقویت روحیه مسئولیت پذیری در دانش آموزان کلاس) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

مسئولیت پذیری یعنی قابلیت پذیرش، پاسخگویی و به عهده گرفتن کاری که از کسی درخواست می شود و شخص می تواند آن را بپذیرد یا رد کند. قبل از این که بپذیرد یا رد کند، باید کاملا برای او شرح داده شود که از او چه می خواهند و دقیقا باید چه کاری انجام دهد و در قبال انجام دادن آن کار چه چیزی به دست می آورد. در واقع مسئولیت انتخابی آگاهانه است و مانند وظیفه نیست که حتما باید کار واگذار شده، انجام بگیرد.حس مسئولیت وقتی به وجود می آید که به افراد، مسئولیت واگذار شود. اگر بخواهید دانش آموزان و آینده سازان کشور  مسئولیت پذیر باشند نباید آنها را از اشتباه کردن بترسانید. اگر دانش آموزان در رویارویی با مسائل زندگی اطلاعاتی داشته باشند و از اشتباهات خود درس بگیرند، بهتر می توانند آدم هایی مسئولیت پذیر باشند. برای موفقیت در ایجاد حس مسئولیت پذیری در فرد ثبات قدم و متعهد بودن شرط اصلی می باشد. آموزش مسئولیت به دانش آموزان، با ارزش ترین هدیه ای است که می توان به آنها داد. با انجام این کار آنها می توانند از خود مراقبت کنند و در آینده افرادی مسئولیت پذیر و متعهد بار بیایند. دانش آموزان باید بتوانند در هر مرحله ای از زندگی مسئولیت هایی که بر عهده آنان است به خوبی انجام داده و در مواجهه با موقعیت های سخت گلیم خود را از آب بالا بکشند. در مرحله اول پدر و مادر و در مرحله بعد معلمان و مربیان مدارس، باید شناخت کافی و لازم از روحیات، عواطف، وضعیت عقلانی و اجتماعی دانش آموز داشته باشند تا بر اساس این شناخت به آموزش مسئولیت پذیری در آنان اقدام کنند.برای ایجاد این حس در دانش آموزان لازم است که به نیازهای اساسی و زیستی آنان اهمیت داده شود و هر کدام از والدین و معلمان در برآورده کردن این نیازها به وظیفه خود به درستی عمل کنند.برای اینکه دانش آموزی بتواند مسئولیت پذیر باشد و به درستی اموراتش را انجام دهد باید قوه ذهنی و استعداد هایشان شکوفا شود. و به آنها کمک کرد تا تقوای الهی، عزت و اعتماد به نفس بالایی داشته باشند.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۱
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


موضوعات :
فروشگاه , کنش پژوهی

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.