no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه به کمک اجرای طرح فانوس)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه به کمک اجرای طرح فانوس)
doc
دسامبر 30, 2017
4 مگابایت
2000 تومان
36 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه به کمک اجرای طرح فانوس)


دانلود کنش پژوهی (ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه به کمک اجرای طرح فانوس)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه به کمک اجرای طرح فانوس) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

همانگونه که مستحضریم کتاب و کتابخوانی و میزان گرایش به مطالعه یکی از شاخص های توسعه است، و: در کل کشور سه هزار کتابخانه عمومی فعال است اما بر اساس استانداردها باید این تعداد به ۱۴ هزار کتابخانه برسد. عدم آگاهی از اهمیت مطالعه در پیشرفت علمی و اجتماعی، کم انگیزه بودن قشر جوان نسبت به خواندن، ضعف فرهنگ اطلاع رسانی، بی توجهی به کتابخانه های عمومی و ضعف و مناسب نبودن منابع کتابی کتابخانه ها از دلایل عدم توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی می باشد و مشکل عدم رغبت  مطالعه کتاب، بالابودن قیمت کتاب نیست بلکه مشکل اساسی این است که ضرورتی برای خواندن کتاب نمی بینیم. یکی از ضرورت های نظام آموزشی، موفقیت در ادامه و گسترش مهارتهای لازم تحصیلی در دانش آموزان است. یک راه برای دستیابی به عملکرد بهتر در آموزشگاه، استفاده از روشها و فنون مطالعه ویادگیری است. دو عنصر اساسی دبیر و دانش آموز در امر آموزشی و یادگیری وجود دارد و یادگیری مستلزم تعامل فعال و موثر بین این دو عنصر می باشد. در دیدگاه های جدید عصر حاضر وظیفة آموزش و پرورش تنها به پایان رساندن برنامه های درسی سالانه نیست و دیگر نمی توان دانش آموزان را به چند کتاب درسی محدود کرد. ذهن جست و جوگر دانش آموز پاسخ پرسش های بی شماری را از دبیر و مدرسه می خواهد ؛ برآوردن این نیاز دسترسی وافر به منابع چاپی و غیرچاپی را در کتابخانه های آموزشگاهی ایجاب می کند. پژوهش ها نشان داده است که در دسترس بودن منابع غیردرسی ارتباط مستقیمی با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دارد. در این زمینه ، بنا بر مقتضیات ، هر جا که منابع و مواد آموزشی در مدرسه وجود دارد و یا به نحوی در دسترس دانش آموزان است ، مردودی دانش آموزان کمتر است. با توجه به آنچه گفته شد در سال تحصیلی اخیر بنده کوشش کردم در راستای طرح تعالی با اجرای طرح فانوس کیفیت و کمیت مطالعه را در میان دانش آموزانم گسترش دهم.کلیدواژه : طرح فانوس-مطالعه-کتابخانه-طرح تعالی


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۶
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


موضوعات :
فروشگاه , کنش پژوهی

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.