no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (ایجاد کلاس فعالتر و شادابتر با برگزاری صبحانه در کلاس)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (ایجاد کلاس فعالتر و شادابتر با برگزاری صبحانه در کلاس)
doc
ژانویه 12, 2018
3 مگابایت
2000 تومان
37 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (ایجاد کلاس فعالتر و شادابتر با برگزاری صبحانه در کلاس)


دانلود کنش پژوهی (ایجاد کلاس فعالتر و شادابتر با برگزاری صبحانه در کلاس)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (ایجاد کلاس فعالتر و شادابتر با برگزاری صبحانه در کلاس) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

وعده غذایی صبحانه ،نقش بسیار موثری در سلامت جسمی و فکری دانش آموزان دارد. به دنبال ناشتا بودن در طول شب ،اگر دانش آموز صبحانه نخورد ،به دلیل پایین افتادن قند خون ،توانایی و شرایط لازم را برای یادگیری در مدرسه نخواهد داشت .  دانش آموزانی که صبحانه کافی نمی خورند ،کم دقت ،خسته و بی حوصله اند و نمی توانند کمبود انرزی،ویتامین ها و املاح معدنی را با خوردن وعده های دیگر جبران کنند .بنابر این مادران باید وظیفه خود بدانند که هر روز صبح ،صبحانه کودک خود را قبل از اینکه به مدرسه برود آماده کنند.   میان  وعده های مناسب و مغذی نیز بسیار اهمیت دارد زیرا در ساعات نزدیک ظهر کودکان ممکن است گرسنه شوند و این گرسنگی نشستن سر کلاس را برای آنان غیر قابل تحمل میسازد.    بیش از نیمی از دانش آموزان کشور صبحانه نخورده سر کلاس درس حاضر می شوند .    آمارها نشان می دهد که فقط نزدیک به ۳۶ درصد کودکان از همه گروه های غذایی مصرف می کنند و کمتر از نیمی از آنها هر روز صبحانه مصرف می کنند.تامین انرژی لازم برای دانش آموزان به علت انجام فعالیت های فکری طی روز باید با مصرف میان وعده های سبک غذایی اما مغذی نظیر شیر و کیک، تخم مرغ آب پز صورت گیرد چون کاهش انرژی لازم برای بدن به علت عدم مصرف مواد مغذی با افت قند خون بدن همراه است و این امر موجب بی حوصلگی و انجام فعالیتهای تحصیلی روزانه آنها به صورت نیمه کاره می شود.تقسیم و فاصله گذاری مناسب بین وعده های اصلی غذایی و میان وعده ها باید به گونه ای صورت گیرد تا باعث بی اشتهایی دانش آموزان هنگام وعده های اصلی غذایی نشود . در کنش پژوهی حاضر بنده قصد دارم با برگزاری صبحانه در کلاس، کلاس فعالتر و شادی داشته باشم و دانش آموزان را به خوردن صبحانه سالم علاقه مند ساخته و فرهنگ خوردن صبحانه را در آنها نهادینه سازم.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۷
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.