no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان)
doc
آذر ۲۹, ۱۳۹۶
200 کیلوبایت
2000 تومان
26 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان)


دانلود کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان)

کنش پژوهی مقطع ابتدایی

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آموزگار پایه چهارم آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

امروزه با توجه به تسلط رشته ریاضی بر علوم و تکنولوژی جدید ضرورت بیشتری برای یادگیری این علم و فهم و درک قوانین آن حس می شود. از این رو آنچه دبيران نیاز به دانستن آن دارند، ساده سازی در مفاهیم، تاکید بر مبانی اولیه علم ریاضی و ارائه تمرین ها و مثال های گوناگون است ومهم تر از همه اینها ایجاد انگیزه است و بهترين انگيزه که مخصوصا در يادگيري و علاقه به رياضي نقش عمومي ايفا مي کند بيان ريشه هاي تاريخي و بيان تارخ رياضيات در پيشرفت رياضي مي باشد.به طور خلاصه می توان گفت که مفاهیم ریاضی، یکی از اثربخش ترین و کارآمد ترین مواد درسی می‌باشد. به طوری که  ریاضیات یکی از عالی ترین تراوش‌های اندیشه ی آدمی است که منعکس کننده­ی اراده­ی انسان و نشان دهنده­ی سیر عقل و برهان و هم­چنین بیان کننده­ی میزان علاقه­ی بشر به کمال و زیبایی است.  نقش بنیادی علم ریاضی در پیشبرد سایر علوم و فنون نیز مورد پذیرش همگان است، به طوری که نرسیدن به هدف‌های آموزشی در زمینه­ی ریاضی موجب ضعف ، ناتوانی و دست نیافتن به اهداف مربوط به پیشرفت علوم و فنون دیگر خواهد بود  بسیاری از دانش آموزان به دلایل گوناگون از جمله شیوه تدریس دبير، تجربه های ناموفق، فشارهای والدین، کم تمرینی و دشواری در یادگیری مفاهیم ریاضی چنان از این درس دچار ترس و اضطراب می شوند و از خود مقاومت نشان می دهند که گاهی ساده ترین اعمال ریاضی را هم نمی توانند انجام دهند. اينجانب ….. در کنش پژوهی فوق راهكارهاي چگونگي ایجادانگیزه و علاقه در  درس ریاضی کلاس چهارم و حل آسان مسائل این درس را  مورد بررسي قرار داده ام. اميد است پژوهش مذكور بتواند در جهت پيشبرد اهداف آموزشي مورد قبول واقع شود.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۶
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.