no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی برطرف کردن مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان)
doc
دسامبر 20, 2017
200 کیلوبایت
2000 تومان
26 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان)


دانلود کنش پژوهی (برطرف کردن مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش ۲۶ صفحه

کنش پژوهی ریاضی چهارم ابتدایی

کنش پژوهی ریاضی چهارم ابتدایی با موضوع برطرف کردن مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آموزگار پایه چهارم آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی حاضر :

امروزه با توجه به تسلط رشته ریاضی بر علوم و تکنولوژی جدید ضرورت بیشتری برای یادگیری این علم و فهم و درک قوانین آن حس می شود. از این رو آنچه دبيران نیاز به دانستن آن دارند، ساده سازی در مفاهیم، تاکید بر مبانی اولیه علم ریاضی و ارائه تمرین ها و مثال های گوناگون است ومهم تر از همه اینها ایجاد انگیزه است و بهترين انگيزه که مخصوصا در يادگيري و علاقه به رياضي نقش عمومي ايفا مي کند بيان ريشه هاي تاريخي و بيان تارخ رياضيات در پيشرفت رياضي مي باشد.به طور خلاصه می توان گفت که مفاهیم ریاضی، یکی از اثربخش ترین و کارآمد ترین مواد درسی می‌باشد. به طوری که  ریاضیات یکی از عالی ترین تراوش‌های اندیشه ی آدمی است که منعکس کننده­ی اراده­ی انسان و نشان دهنده­ی سیر عقل و برهان و هم­چنین بیان کننده­ی میزان علاقه­ی بشر به کمال و زیبایی است.  نقش بنیادی علم ریاضی در پیشبرد سایر علوم و فنون نیز مورد پذیرش همگان است، به طوری که نرسیدن به هدف‌های آموزشی در زمینه­ی ریاضی موجب ضعف ، ناتوانی و دست نیافتن به اهداف مربوط به پیشرفت علوم و فنون دیگر خواهد بود  بسیاری از دانش آموزان به دلایل گوناگون از جمله شیوه تدریس دبير، تجربه های ناموفق، فشارهای والدین، کم تمرینی و دشواری در یادگیری مفاهیم ریاضی چنان از این درس دچار ترس و اضطراب می شوند و از خود مقاومت نشان می دهند که گاهی ساده ترین اعمال ریاضی را هم نمی توانند انجام دهند. اينجانب ….. در کنش پژوهی فوق راهكارهاي چگونگي ایجادانگیزه و علاقه در  درس ریاضی کلاس چهارم و حل آسان مسائل این درس را  مورد بررسي قرار داده ام. اميد است پژوهش مذكور بتواند در جهت پيشبرد اهداف آموزشي مورد قبول واقع شود.

دانلود فایل : برای دانلود و خرید کنش پژوهی با موضوع برطرف کردن مشکل ضعف درس ریاضی و افت تحصیلی دانش آموزان به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.