no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (ایجاد انگیزه ی حضور در مدرسه،کلاس و خواندن درس و انجام تکالیف و تاثیرات مثبت رفتاری در دانش آموز طلاق)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (ایجاد انگیزه ی حضور در مدرسه،کلاس و خواندن درس و انجام تکالیف و تاثیرات مثبت رفتاری در دانش آموز طلاق)
doc
دسامبر 27, 2017
4 مگابایت
2000 تومان
36 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (ایجاد انگیزه ی حضور در مدرسه،کلاس و خواندن درس و انجام تکالیف و تاثیرات مثبت رفتاری در دانش آموز طلاق)


دانلود کنش پژوهی (ایجاد انگیزه ی حضور در مدرسه،کلاس و خواندن درس و انجام تکالیف و تاثیرات مثبت رفتاری در دانش آموز طلاق)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (ایجاد انگیزه ی حضور در مدرسه،کلاس و خواندن درس و انجام تکالیف و تاثیرات مثبت رفتاری در دانش آموز طلاق) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

بدون شك دانش آموزي كه در يك خانواده از هم گسيخته به سر مي برد و اختلاف و مشاجرات والدين امنيت خاطر و سلامت عاطفي او را به هم مي زند ، افت تحصيلي و كاهش علاقه به درس و مطالعه خواهد داشت .تجربه  نشان داده است كه معلمان در آگاه كردن والدين وكنترل رفتار آنان ، نقش تعيين كننده اي ايفا مي كند‌ ( ملكي)  و معلّم حافظ اسرار دانش آموز است . درگيري هاي خانوادگي و مشاجره هاي پدر و مادر در حضور فرزندان، تأثيرات روحي شديدي بر كودكان و نوجوانان ناظر بر صحنه مي گذارند و در رفتاعلی اصغري پرخاشگرانه كودكان و نوجوانان اثر مزمن بر جاي خواهد گذاشت. به طور كلي كودكان و نوجوانان مرگ پدر و مادر خود را راحت تر از طلاق آنان پذيرا هستند، در فوت پدر و مادر پيوندهاي عاطفي، شخصيتي و احساسي و رشته هاي ارتباط رواني گسسته نمي شود يا كمتر سست مي شود و افسردگي و ملال، كوتاه مدت و زودگذر است. در حالي كه آثار طويل المدت طلاق در پسران و پسران بيشتر است و مشكلات ناسازگاري در تشكيل خانواده را به وجود مي آورد.اینجانب چند سالی است كه در مدرسه ي ابتدايي مشغول به تدريس هستم  . متأسفانه در اين مدّت  با شاگردان مشكل دار بسياري  مواجه بودم و هر سال با تجربه بيش از قبل سعي در رفع يا كاهش آن نموده ام . امسال هم مثل هر سال از بين دانش آموزم که ۳۹ نفر بودند دانش آموزی مشکل دار به نام علی اصغر .  وجود داشت. علی اصغر دانش آموزی بي نظم و پرخاشگری بود كه به درس و مدرسه علاقه ای نداشت و از انجام تکالیفش به بهانه های مختلف سر باز می زد. من پس از مشاهده و مصاحبه با ديگران متوجّه از هم گسيختگي خانواده و محيط زندگي او شدم و با صحبت با پدر او و ديگران در پي رفع ناامني و ترس و اختلالات رفتاري و اخلاقي او بر آمدم . پس از مطالعه و بررسي  و همفكري باهمكاران و ديگران و درپيش گرفتن روش هاي مناسب موفّق به كاهش اختلالات رفتاري و اخلاقي او شدم .


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۶
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.