no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (چگونگی افزایش سطح علمی دانش آموزان به کمک هوشمند سازی و تولید محتوا)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (چگونگی افزایش سطح علمی دانش آموزان به کمک هوشمند سازی و تولید محتوا)
doc
ژانویه 3, 2018
3 مگابایت
2000 تومان
23 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (چگونگی افزایش سطح علمی دانش آموزان به کمک هوشمند سازی و تولید محتوا)


دانلود کنش پژوهی (چگونگی افزایش سطح علمی دانش آموزان به کمک هوشمند سازی و تولید محتوا)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (چگونگی افزایش سطح علمی دانش آموزان به کمک هوشمند سازی و تولید محتوا) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

دانش‌آموزان مهم‌ترین رکن نظام آموزش و پرورش هر کشوری محسوب می‌شوند.عواملی که می‌تواند این سرمایه ملی را برای رشد بهینه و کیفی آماده سازد، مهارت‌های رفتاری است که در محیط آموخته می‌شود نه فقط محفوظات علمی. مدارس تامین‌کننده نیروی کیفی جامعه‌اند و نه فقط تامین‌کننده کمیتی از خیل عظیم نیروی انسانی که به‌عنوان تحصیل کرده روانه جامعه می‌شوند. پس شناسایی و ایجاد زمینه برای رشد خصایل ممتاز بشری، اولین دغدغه دست اندرکاران تعلیم و تربیت در کلیه فعالیت‌های علمی یا فرهنگی است که باید با تمام وجود خود را وقف ایفای این وظیفه سنگین کنند.هدف از این کنش پژوهی بررسی تاثیر هوشمندسازی کلاس درس و محتوا سازی در تعمیق و سرعت یادگیری دانش آموزان بوده است. نتایج کنش پژوهی نشان داد که با استفاده از محتواي چندرسانه‌اي و برد هوشمند طيف وسيع‌تري از حواس دانش‌آموزان در فرآيند ياددهي- يادگيري درگير شده و فرآيند یادگیری عمیق تر مي‌شود. به عبارتی علاوه بر افزایش کارایی کلاس استفاده از نرم افزارهای گوناگون به دلیل به کارگیری حواس شنیداری و دیداری به یادگیری دانش آموزان کمک می کند. این سیستم به دانش آموزان اجازه می دهد فراتر از برنامه های درسی خود گام بردارند و تاکید بیشتری بر مهارت تفکر و یادگیری عمیق دانش آموزان دارد. همچنین با برد هوشمند  تعاملات بین دانش آموزان و معلمان  مدارس هوشمند بيشتر شده و این امر می تواند منجر به اشتراك تجربيات موفق و برتر بین آنها گردد. بنابراین مدارس با ایجاد بسترهای مورد نیاز جهت هوشمندسازی کلاس ها می توانند از مزایای این روش آموزش استفاده نمایند.واژه های کلیدی:برد هوشمند،محتوا سازی، ، مدارس، یادگیری، دانش آموزان


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۳
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


موضوعات :
فروشگاه , کنش پژوهی

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.