no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (به اجرا درآوردن طرح جرات مندی و اعتماد به نفس دانش آموزان در آموزشگاه)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (به اجرا درآوردن طرح جرات مندی و اعتماد به نفس دانش آموزان در آموزشگاه)
doc
دسامبر 28, 2017
4 مگابایت
2000 تومان
27 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (به اجرا درآوردن طرح جرات مندی و اعتماد به نفس دانش آموزان در آموزشگاه)


دانلود کنش پژوهی (به اجرا درآوردن طرح جرات مندی و اعتماد به نفس دانش آموزان در آموزشگاه)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (به اجرا درآوردن طرح جرات مندی و اعتماد به نفس دانش آموزان در آموزشگاه) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

ارتباط یکی از مهمترین زمینه های سلامت زندگی اجتماعی و منشأ فرهنگ و به عنوان زمینه و مبنای حرکت و ارتقای انسانی است که اگر ویروسی شود، بی شک پایه اصلی زندگی می لغزد و رضایت از آن محو می شود. در این میان ارتباط مؤثر با دیگران، مهارتی است که انسان را در موقعیّت ممتاز و بهتری قرار می دهد و دستیابی به موفّقیّت و خوشبختی را سهل تر می سازد.  ارتباط مؤثر رابطه ای است که در آن شخص به گونه ای عمل می کند که در آن علاوه بر اینکه خودش به خواسته­هایش می رسد، افراد مقابل نیز احساس رضایت دارند. یکی از مهارت های ارتباط مؤثر، جرأت مندی و اعتماد به نفس است. افرادی که از مهارت جرأت مندی و اعتماد به نفس (حدّ وسط برخورد منفعلانه و پرخاشگری) بی بهره­اند، نمی توانند از خودشان دفاع نمایند؛ لذاست که غالباً در برخورد با دیگران منفعل، پشیمان و ترسو بوده و به جای اهمّیّت به نیازها و خواسته ای خود، از خواسته ها و نظر دیگران تبعیّت می کنند.جرأت مندی و اعتماد به نفس مهارتی است در راه خودکارآمدی و خودکنترلی در افراد که اعتماد به نفس و عزّت نفس آنها را تقویّت می­کند. این مهارت جزو مهارت های مقابله با خشم و همچنین بهترین روش ارتباط رضایت­بخش با دیگران است. جرأت مندی و اعتماد به نفس یکی از مهم ترین مهارت های زندگی است که به افزایش اعتماد به نفس خودمان و جلب احترام دیگران منجر می شود.خیلی از آدم ها در رویارویی با مشکلات زندگی ناتوان اند و در مقابل، عده دیگری می توانند از این مشکلات به آسانی عبور کنند و به کسانی تبدیل شوند که ما به آنها می گویند آدم های موفق.روان شناسان با بررسی زندگی همین آدم ها به فرایندهای مشابهی دست پیدا کردند. اینجانب در کنش پژوهی حاضر قصد دارم پیرامون مسئله چگونه توانستم طرح جرات مندی و اعتماد به نفس دانش آموزان را در آموزشگاهم به اجرا در بیاورم ؟ کار کرده و راهکارها و راهبرد های آن را در اختیار همکاران قرار دهم.کلیدواژه : طرح جرات مندی – اعتماد به نفس -دانش آموزان


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۷
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.