no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (ایجاد اصلاحات رفتاری و درسی در هنرجویم)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (ایجاد اصلاحات رفتاری و درسی در هنرجویم)
doc
ژانویه 4, 2018
3 مگابایت
2000 تومان
26 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (ایجاد اصلاحات رفتاری و درسی در هنرجویم)


دانلود کنش پژوهی (ایجاد اصلاحات رفتاری و درسی در هنرجویم)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (ایجاد اصلاحات رفتاری و درسی در هنرجویم) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی هنرستان آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

این پژوهش با هدف حل مشکل اختلالات رفتاری و درسی  هنرجو  زهرا  انجام گردیده است که هنرجو دارای اختلالات رفتاری از قبیل  کم توجهی به درس ،حواسپرتی ، شلوغی درکلاس درس وحیاط مدرسه و…. ، مسخره كردن ديگران، اذيت کردن ديگر هنرجویان ،حسادت ، بی حوصلگی ، لجبازی ، تنبلی ، بود. با توجه به اطلاعات بد ست آمده سوالات زير برای رفع مشكل هنرجو در ذهن من ايجاد گرديد:۱ – آيا بيماری سردرد ، موجب اختلال رفتاری او شده است ؟۲-آ يا بيماری سردرد ، ناشی از فشارهای روانی است ؟۳- آيا تربيت غلط ، موجب اختلال رفتاری ايشان شده است ؟۴- آيا به خاطر روابط غلط با ايشان دچار خود پنداری منفی از خود شده است؟۵-  آيا دچار كمبود محبت شده است؟۶-  آيا با رفتارهای خويش مي خواهد د يگران را به خود متوجه سازد؟۷-  چه راه حل هايی برای مشكل وجود دارد؟روش استفاده در این پژوهش کنش پژوهی مدل جدول تناقضات می باشد. برای گرد آوری اطلاعات روشهای متعددی وجود دارد ؛ با توجه به موضوع پژوهش ، به نظر مي رسد كه ما مجبور باشيم از چند روش به صورت تركيبی برای جمع آوری اطلاعات استفاده نمايم . در اين پژوهش روشهای مشاهده ، مشاهده مشاركتی و مصاحبه را انتخاب نمودم. برای کاهش حسادت ، شرکت دادن فرد در گروه  و احساس مسئولیت فرد نسبت  به گروه ایجاد   می گردد و از والدین فرد خواسته می شود که بین فرزندان تبعیض قائل نشوند و رفتارشان نسبت به فرد ملایم گردد.برای کاهش پرخاشگری و لج بازی ؛ از والدین زهرا خواسته می شود که بین فرزندان تبعیض قائل نشود و با فرزندان خود با ملایمت ومهربانی رفتار کنند و ویژگی های مثبت فرزند خود را با تشویق تقویت نمایند. تا فرزند دچار کمبود محبت نگردد .  به نظر می رسد یکی از علتهای  اساسی پرخاشگری و لج بازی تبعیض و کمبود محبت است . و به فرزند خود بر چسب های مثبت بزنند  تا نوجوان باور کند که واقعاً دارای  ویژگی های مثبت است .برای كاهش ضعف تحصيلی ، از بين بردن مشكلات عاطفی توسط والدين وهنرآموز مربوطه ، ايجاد انگيزه ، تقويت ويژگی های مثبت ، شكوفايی اعتمادبه نفس نوجوان ، توجه لازم به نوجوان ، تغيير نگرش نوجوان نسبت به خود از جمله عواملی هستندكه مي توانند ضعف تحصيلی هنرجورا كاهش دهند.ارائه راهکارها: ۱- محبت به موقع و متناسب به فرزندان وهنرجویان ، موجب كاهش اختلالات رفتاری مي شود.۲- توجه به موقع، محبت ، تقويت نكات مثبت ، پرورش اعتماد به نفس ، موجب نگرش مثبت فرد نسبت به خود و ديگران می شود.۳- ايجاد انگيزه و ایجاد نگرش مثبت فرد نسبت به خود وهنرآموز و دیگران موجب بهبود وضعيت تحصيلی و رفتاری  فرد مي شود. ۴- بین فرزندان نباید تبعیض قائل شد . ۵- بهتر است برای شناسایی و رفع مشکل از راهنمایی های صاحب نظران وروان شناسان ومشاوران تحصیلی استفاده گردد .به طور کلی می توان نتیجه گرفت که می توان با تدابیرعلمی وموثربسیاری ازمشکلا رفتاری و درسی هنرجویان راحل نمود.کلید واژگان: کنش پژوهی – مشکلا رفتاری و درسی-مشکلات درسی- هنرجویان.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۶
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.