no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (آشنا کردن دانش آموزان باهوش با قوانین مدرسه)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (آشنا کردن دانش آموزان باهوش با قوانین مدرسه)
doc
ژانویه 7, 2018
2 مگابایت
2000 تومان
24 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (آشنا کردن دانش آموزان باهوش با قوانین مدرسه)


دانلود کنش پژوهی (آشنا کردن دانش آموزان باهوش با قوانین مدرسه)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (آشنا کردن دانش آموزان باهوش با قوانین مدرسه) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

مهم‌ترین دغدغه معلمان مبتدی، از اداره کلاس یا به تعبیری برقراری  قوانین اداره کلاس و مدرسه  ناشی می‌شود. برقراری نظم و کنترل کلاس و تدریس موفق، مجموعه‌ نگرانی‌های این گونه معلمان است. بنابراین آگاهی از مفهوم اجرای قوانین کلاس و مدرسه و راهبردهای آن، راهی برای رفع این نگرانی‌هاست.در تعریف اجرای قوانین کلاس و مدرسه درس گفته شده است: «اجرای قوانین کلاس و مدرسه درس ایجاد شرایط لازم برای تحقق یادگیری است» بر این اساس می‌توان استنتاج کرد، مهارت‌های اجرای قوانین کلاس و مدرسه درس، سنگ بنای کل موفقیت در تدریس است.قوانین کلاس و مدرسه درس به مفهوم (ایجاد شرایط لازم برای تحقق یادگیری است.) براین اساس می‌توان نتیجه گرفت که مهارت‌های اجرای قوانین کلاس و مدرسه درس سنگ بنای کل موفقیت در تدریس است.اجرای قوانین کلاس و مدرسه درس عبارت از رهبری کردن امور کلاس درس از طریق: تنظیم برنامه‌ درسی: سازماندهی مراحل کار و منابع، سازماندهی محیط به منظور بالا بردن کار نظارت بر پیشرفت دانش‌آموزان و پیش‌بینی مسائل بالقوه است.دیده می‌شود اصطلاح اجرای قوانین کلاس و مدرسه با اصطلاح نظم و انضباط معادل نبوده و اجرای قوانین کلاس و مدرسه‌ را می‌توان مجموعه‌ای از برنامه‌ریزی‌ها و اقداماتی دانست که معلم برای اطمینان یافتن از اثر بخشی و کارایی یادگیری در کلاس انجام می‌دهد. معلمانی که در امر اجرای قوانین کلاس و مدرسه موفق هستند نظم و انضباط را در جایگاه مناسب آن در کل صحنه آموزش قرار می‌دهند. با اجرای طرح‌ها و برنامه‌های اجرای قوانین کلاس و مدرسه، معلم نه تنها امیدوار است که میزان یادگیری دانش‌آموزان فزونی یابد، بلکه هم‌چنین به آنان کمک می‌کند که متوجه رفتار خود باشند و آن‌را اصلاح نمایند.اینجانب در کنش پژوهی حاضر کوشیدم دانش آموزان باهوشم را در پایه اول با قوانین مدرسه آشنا سازم.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۴
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.