no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (آموزش ساختار بدن انسان با کمک ماکت به دانش آموزان کلاس چهارم)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (آموزش ساختار بدن انسان با کمک ماکت به دانش آموزان کلاس چهارم)
doc
دی ۱۷, ۱۳۹۶
3 مگابایت
2000 تومان
30 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (آموزش ساختار بدن انسان با کمک ماکت به دانش آموزان کلاس چهارم)


دانلود کنش پژوهی (آموزش ساختار بدن انسان با کمک ماکت به دانش آموزان کلاس چهارم)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (آموزش ساختار بدن انسان با کمک ماکت به دانش آموزان کلاس چهارم) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی علوم تجربی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

یکی از مهم ترین واساسی ترین سوالاتی که در ذهن کارشناسان و معلم های واقعی نقش بسته است ،آن است  که چگونه می توان مفاهیم آموزشی را در ذهن مخاطبین نهادینه کرد وهریک از آنان به فراخور تجربه وحوصله خود راه حلی را برای برون رفت از چالش پیش  رو پیشنهاد می کنند. ازجمله ،موضوعاتی که مطرح می شود  مساله نقش تکنولوژی آموزشی در تسهیل آموزش هاست.  این گونه معلمان از برنامه ها ووسایل کمک آموزشی بیشتر از از همکاران خود استفاده می کنندو اغلب خود  مبادرت به ساختن ابزارها ووسایل کمک آموزشی می نمایند.چنین معلمانی قادرند از کمترین امکانات بیشترین  بهره برداری ها را بنمایند.  با توجه به مطالب ذکر شده بنده  نیز برای علاقه مند نمودن دانش آموزان به درس علوم تجربی سعی نموده ام که از روش سخنرانی ومتکلم وحده بودن در کلاس خارج شده واز وسایل کمک آموزشی  وتدوین مطالب علوم تجربی  به صورت powerpoint  و فیلم آموزشی و انواع روش های مشارکتی و فناوری های نوین  استفاده نموده و به افزایش انگیزه دانش آموزان به درس علوم از راه کاربردی و ملموس کردن مفاهیم پرداخته و  کلاس فعال وبا نشاط داشته باشم تا دانش آموزان با میل ورغبت بیشتری در کلاس  درس حاضر شوند. که بتوانم کلاس درس علوم تجربی را کلاسی پویا ، با نشاط و جذاب سازم.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۰
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *