no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (آموزش جنگ نرم و جنگ سرد را به دانش آموزان)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (آموزش جنگ نرم و جنگ سرد را به دانش آموزان)
doc
دسامبر 29, 2017
3 مگابایت
2000 تومان
29 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (آموزش جنگ نرم و جنگ سرد را به دانش آموزان)


دانلود کنش پژوهی (آموزش جنگ نرم و جنگ سرد را به دانش آموزان)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (آموزش جنگ نرم و جنگ سرد را به دانش آموزان) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

مقام معظّم رهبری: « ما باید جنگ نرم را بشناسیم و آنرا بشناسانیم.»پس از انقلاب اسلامي و حركت همگاني مردم براي تغيير بنيادين ارزش‌هاي نظام، دشمنان همواره از طريق برنامه‌هاي مختلف سعي در اختلال در نظام برنامه‌هاي كشورمان داشته‌اند. پس از آنكه دشمنان از ادامه رابطه و مصالحه با رهبران نظام جمهوري اسلامي مأيوس شدند، به جنگ تحميلي دامن زدند كه خود مي‌توانست تضعيف نظام تا نابودي كامل هويت ديني و ملي (ايراني- اسلامي) را در بر داشته باشد. البته در اين راه دشمن از هيچ حربه‌اي فرو نگذاشت، اما آنچه كه مسلم بود رشادت‌ها و ايثار جوانان و مردم ايران زمين به مدد عقيده و ارزش‌هايي كه از انقلاب به دست آورده بودند، مانعي بزرگ بر سر راه اهداف آنها شد و چيزي جز ناكامي و شكست در حوزه استراتژي‌هاي نظامي را براي آنها در بر نداشت. بدين ترتيب دشمن زخم خورده از شكست در حوزه‌هاي نظامي به فكر راه‌هاي پنهاني‌تر و البته كشنده‌تري براي نابودسازي نظام افتاد. در اين دوره استحاله از درون و تهي‌سازي معاني ارزشي جامعه مهم‌ترين هدف دشمن قرار گرفت. جنگ نرم و سرد و شبيخون فرهنگي درست از سال ۱۳۶۸ يعني پايان جنگ تحميلي ايران و عراق آغاز شد و از خلاء ايجاد شده از مسايل جنگ، استفاده لازم را برد.گسترش روز افزون ماهواره‌ها، گسترش بي‌بندوباري و به وجود آمدن فساد فراگير در جامعه و به انحطاط كشيده شدن برخي از جوانان و گسترش روزافزون مشروبات الكلي، ايجاد گروه‌هاي غربي مانند: هوي‌متال‌ها، رپ‌ها و شيطان‌پرست‌ها، تمايل به مدگرايي و۰۰۰ همه و همه نشان از هدفمند بودن اين تهاجم از طرف دشمن داشت با توجه به آنچه که گفته شد . اینجانب … …… آموزشگاه …. با توجه به اینکه با دانش آموزانی نسبتا خوب سر و کار داشتم در کنش پژوهی فوق الذکر تصمیم گرفتم برنامه پیشگیری از جنگ نرم و سرد و آسیب های اجتماعی را با افزایش سطح تفکر معنوی در کلاس اجرا کنم . تا دانش آموزان بتوانند خودشان در جلوگیری از نفوذ فرهنگ بیگانه فرد قابلی باشند.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۹
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


موضوعات :
فروشگاه , کنش پژوهی

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.