no-img
دانلود پروژه

کتاب کار طرح کرامت اول ابتدایی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
کتاب کار طرح کرامت اول ابتدایی
pdf
آوریل 11, 2020

کتاب کار طرح کرامت اول ابتدایی


دانلود رایگان کتاب کار طرح کرامت پایه اول ابتدایی – در ادامه میتوانید کتاب کار حاضر را با فرمت pdf پی دی اف به صورت رایگان دانلود نمایید.

کتاب کار دانش آموز طرح کرامت اول ابتدایی

این طرح کرامت مربوط به کلاس اول ابتدایی و کتاب کار دانش آموز (آموزش آداب و مهارتهای زندگی اسلامی) و موضوعات تکمیل برگ شکوفه واحد کار (یاد خدا – تشکر – صداقت – خوشرویی – خانواده – مدیریت شادی – مشورت – نظم – قناعت) پرداخته شده است و نقاشی های این موضوع ها در آن میباشد. طرح کرامت با هدف یادگیری و آموزش موضوعات دینی و خودشناسی و… چند سالی در مقطع ابتدایی از اول تا ششم در کلاس درس ارائه میشود، موضوعات که در این طرح پیشنهاد میشود برای هر پایه متفاوت میباشد، برای مشاهده سایر طرح کرامت اول ابتدایی میتوانید از این قسمت مشاهده نمایید. کتاب کار مربوط به هر دانش آموز را که حاوی تصاویری به تعداد واحدهای کار هر پایه میباشد، در ا ختیار اولیا آنها قرار داده ، تا آن عزیزان با توجه به موارد خواسته شده از سوی مجری، برگهای مخصوص را از کتاب کار جدا کرده و برای تکمیل در اختیار فرزند خویش قرار داده و سپس به معلم خود تحویل دهند. شما در ادامه میتونید این فایل را رایگان دانلود نمایید.

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان کتاب کار طرح کرامت اول ابتدایی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.