no-img
دانلود پروژه

کاربرگ آموزش نشانه ذ پایه اول ابتدایی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
کاربرگ آموزش نشانه ذ پایه اول ابتدایی

کاربرگ آموزش نشانه ذ پایه اول ابتدایی


دانلود رایگان کاربرگ آموزش نشانه ذ پایه اول ابتدایی – کاربرگ حاضر مربوط به اول ابتدایی نشانه ذ و با فرمت : pdf پی دی اف در ۲ صفحه به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

کاربرگ آموزش نشانه ذ اول ابتدایی

کاربرگ و تمرین نشانه ذ کلاس اول دبستان که باید با توجه به سوالات و جدول ها و جاهای خالی پر و باید تکمیل و رنگ آمیزی بشه که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. که در ادامه شما قسمتی از سوالات حاضر مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این کاربرگ و تمرین حاضر :  ۱- برای هر نشانه ۵ کلمه بنویس. ۲-کلمه های زیر را در جدول قرار بده ۳-پاسخ پرسش ها را بنویس ۴- کلمه های مربوط به هم را وصل کن و از روی ترکیب یک بار بنویس. ۵- با کلمه های زیر جمله بساز ۶-با دیدن تصویر به یاد چه چیزهایی می افتی؟ ۷- با توجه به جمله ی اول بقیه جمله ها را کامل کن ۸- جمله ها را با کلمه های داده شده کامل کن ۹-در هر گروه دور کلمه هایی که مربوط به بقیه نیست خط بکش.

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان کاربرگ آموزش نشانه ذ پایه اول ابتدایی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.