no-img
دانلود پروژه

گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر شبکه کامپیوتری Administratar


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر شبکه کامپیوتری Administratar
doc
ژوئن 11, 2018
120 کیلوبایت
2000 تومان
43 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر شبکه کامپیوتری Administratar


دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر شبکه کامپیوتری Administratar

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

قسمتی از گزارش کارآموزی :

بعضي از سرويسهاي شما را قادر مي‌سازند كه شما بتوانيد فايلهاي و پرينترهاي خود را با ديگران در شبكه مشترك (Share)  نماييد و سرويسهاي ديگري جهت گرفتن پشتيبان اتوماتيك از سيستم (Automatic system bacukp) تنظيمات و ثبت از راه دور (Remote Registory) و عامل كنترل و مشاهده شبكه(Network Monitor Agent)  وجود دارند.در زير اين گزينه‌ها سه دكمه Remove,  AddوProperties  وجود دارد كه با كليك روي دكمه Add پنجره‌اي باز مي‌شود كه شما مي‌توانيد در صورت نياز از آن protocol) , services,clint , (adapter  مورد نياز خود را اضافه نماييد.و درصورتي كه بخواهيد گزينه‌اي را حذف نماييد آن را انتخاب نموده و روي دكمه Remove  كليك نماييد. برنامه حذف خواهد گرديد.با انتخاب گرينه‌اي و كليك روي دكمه properties  شما مشخصات و تنظيمات جزئي و بيشتري را در پنجره باز شده مشاهده خواهيد نمود.در بخش Primary Network Logon ، شما مي‌توانيد با كليك در مثلث پايين رو، نوع اتصال به شبكه را انتخاب نماييد. اين بخش نشان مي‌دهد كه كدام شبكه اتصال شما را پشتيباني خواهد نمود. بنابراين شما از آن شبكه استفاده نماييد. مثلاً اگر شما windows Logon را انتخاب نماييد شما به ويندوز ۹۸ متصل بوده و در صورتي كه شبكه شما قطع باشد شما هيچ پيامي بر اين مبني نخواهيد داشت.

ولي اگر گزينه Client for Microsoft network را انتخاب نموده باشيد، هنگام ورود به ويندوز پنجره‌اي از شما نام كاربرد (User Name) و رمز ورود (password) و احتمالاً Domain يا نام شبكه را از شما خواهد خواست و در صورتيكه شبكه شما دچار مشكل باشد، پيامهاي هشدار دهنده رد اين بخش مشاهده خواهيد نمود.در قسمت انتهايي اين پنجره يك دكمه فشاري به نام File and printers Sharing  وجود دارد كه با كليك روي آن پنجره ديگري باز مي‌شود كه شما مي‌توانيد با كليك درون جعبه‌هاي دو گزينه موجود اجازه دهيد ديگران از فايلها و پرينترهاي Share  شده و مشترك شما استفاده نمايند.در قسمت Tab (Identification)  يا مشخصات كامپيوتر شما سه كادر وجود دارد كه عبارتند از:Computer Name :در جلو اين كادر شما مي‌توانيد نام كامپيوتر خود را براي شناخته شدن در شبكه براي ديگران درج نماييد. (حداكثر ۱۵ حرف و بدون فاصله باشد.)Workgroup :نام گروه كامپيوتري است كه در ارتباط مي‌باشند و كامپيوترها بايد هم جهت مشاهده و هم قرار گرفتن در يك گروه حتماً داراي يك Workgroup مشترك باشند. (حتماً رعايت حروف بزرگ و كوچك در اين قسمت دقت شود و در اينجا هم بيش از ۱۵ حرف و فاصله ممنوع است. بهتر است جهت راحتي كار اسمي مشخص و كوچك و با حروف بزرك نوشته شود. مثلاً SAF )Computer Descrption:در اين بخش شما ميتوانيد جهت مشخص شدن دقيق هر كامپيوتر توضيحات خاصي را درج نماييد كه اختياري است و ديگران را قادر مي‌سازد اطلاعات بيشتري را در رابطه با آن كامپيوتر در صورت لزوم مشاهده نمايند.تنظيم شبكههمانطور كه گفتيم جهت تنظيم شبكه روي آيكون Network Neighborhood  كليك راست نموده و سپس گزينه properties را انتخاب مي‌نماييم.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۴۳
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.