no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمه توسعه


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمه توسعه
doc
سپتامبر 14, 2015

دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمه توسعه


دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمه توسعه – در این گزارش به بررسی مدت گذارنده شده کارآموزی کامپیوتر در بیمه توسعه پرداخته میشود. گزارش حاضر با فرمت : ورد word در ۳۷ صفحه در اختیار شما میباشد.

دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمه توسعه

من در امور کارهای کامپیوتری در این شرکت فعالیت میکردم. البته گاهی اوقات نیز برای گرفتن اطلاعات از متقاضیان بیمه و بررسی اطلاعات نیز همراه سرپرست شرکت میرفتم. اما در کل ، من با تایپ نامه های شرکت و وارد کردن اطلاعات بیمه و بیمه شوندگان و کارهای کامپیوتری دیگر که برای پیشرفت امور شرکت مهم بود؛ شرکت را یاری میدادم. لازم بذکر است در کارهای شبکه و گرافیکی این شرکت نیز نقش اساسی داشتم همچنین در این دوره با بسیاری از اجرای شبکه و نحوه کار با آنها و پیکربیندی آنها آشنا شدم که این خود یک شانس و پیشرفت خوب در دوره تحصیل من بود.

امنیت شبکه : همانطور که در قسمت بالا نیز ذکر کردم شرکت گرافیکی بیمه توسعه  دارای چیزی بالغ بر ۱۰ سیستم کامپیوتری می باشد که این کامپیوتر ها توسط یک سرویس دهنده سرور با همدیگر در ارتباط هستند همانطور که می دانید امنیت در یک شبکه بسیار مهم می باشد به طور کلی معنا و مفهوم امنیت شبکه جلوگیری از دسترسی کاربران غیر مجاز به شبکه بوده است در ایجاد امنیت شبکه برای هر یک از کاربران حقوق معینی در نظر گرفته می شود و کاربر هنگام اتصال به شبکه باید نام و گذرواژه خود را وارد کند سرور معتبر بودن ترکیب این نام و گذرواژه را کنترل می کند سپس با استفاده از آن و با توجه به بانک اطلاعاتی مجوزهای دسترسی کاربران که روی سرور موجود است دسترسی کاربر مورد نظر را به منابع اشتراکی قبول و یا رد می کند  در محیط شبکه باید این اطمینان وجود داشته باشد که داده های حساس و مهم محفوظ باقی می ماند و فقط کاربران مجاز می توانند به آن ها دسترسی داشته باشند این کار نه تنها برای امنیت اطلاعات حساس بلکه برای حفاظت از عملیات شبکه نیز اهمیت دارد هر شبکه باید در برابر خسارات عمدی و یا غیر عمدی محفوظ نگه داشته شود به همین خاطر مدیریت محترم شرکت  میگفت که امنیت در شبکه ی سیستم شرکت باید به طور متعادل صورت بگیرد و نباید امنیت را آنقدر سخت گیرانه فراهم کرد تا کاربران برای استفاده از فایل های خودشان نیز دچار مشکل شود در اینجا من به این نتیجه رسیدم که باید امنیت شبکه به طور متعادل برقرار باشد یا در حد مورد نیاز امنیت برقرار باشد.

فهرست :

معرفی مکان کارآموزی

وظایف من در کارآموزی

فـــــــــــــــصل دوم :

۱-۲ امنیت شبکه

۱-۱-۲ مفاهیم امنیت شبکه

فــــــــــــــصل سوم :

۱-۳ نصب Fire Wall

۲-۳ آشنایی با DNS

۳-۳ آشنایی با DHCP

۴-۳ مفهوم دامین و طریقه ساخت آن

۵-۳ آشنایی با اکتیو دایرکتوری و اجزای آن

۱-۵-۳ چرا Service Directory

۲-۵-۳ اکتیو دایرکتوری چگونه کار میکند

۳-۵-۳ مــــزایای اکتیو دایرکتوری

۶-۳ پروتکل های امنیتی شبکه ها

۱-۶-۳ پروتکل امنیتی IPsec

۲-۶-۳ پروتکل امنیتی Transport Layer Security(TLS)

۷-۳ انــواع حملات

۱-۷-۳ حمله های لایه کاربرد(virus, worm)

۲-۷-۳ راههای مقابله با چند حمله

۸-۳ اعمال سیاست با Group Policy

۱-۸-۳ ايجاد Organization Unit

۲-۸-۳ تنظيم Proxy براي كاربران بصورت گروهي

۳-۸-۳ تنظيمات و حذف و اضافه گزينه هاي مربوط به Control Panel

۹-۳  ۱۰نکته برای حفظ امنیت

۱۰-۳ خلاصه مطالـــب

منــــــــــــابع

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در بیمه توسعه از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.