no-img
دانلود پروژه

گزارش کارآموزی رشته حسابداری در موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) واقع در طبس


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
گزارش کارآموزی رشته حسابداری در موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) واقع در طبس
doc
ژوئن 19, 2018
100 کیلوبایت
2000 تومان
15 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

گزارش کارآموزی رشته حسابداری در موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) واقع در طبس


دانلود گزارش کارآموزی رشته حسابداری در موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) واقع در طبس

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

قسمتی از گزارش کارآموزی :

گزارش کارآموزی رشته حسابداری در موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) واقع در طبس : ضمن عرض تشکر و قدر دانی از زحمات مدیرعامل محترم  موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) جناب ……. و کلیه عزیزانی که با الطاف و راهنمایی های سازنده شان من را  در تهیه این  رساله  یاری  نمودند. پرسنل بخش های پزشکی : مؤسسه دارای ۱۵ نفر کارمند رسمی و ۱۴ نفر کارمند قرار دادی است.و نیز دارای ۵ پزشک معالج و ۱ دندانپزشک است.افراد کمک کننده :افراد عضو کمک کننده این مؤسسه تعداد ۳۹۹/۲ نفر هستند که ماهیانه کمک های خود را ارائه می دهند.صندوق های جمع آوری کمک :مؤسسه دارای ۳۵۶ صندوق در داخل منازل و ۴ صندوق بزرگ در معابر است.سرمایه اولیه :این مؤسسه در سال اول با سرمایه ای معادل ۰۰۰/۱۰۰۰ ریال تأسیس گردید.مراجعین :کل مراجعین از سال ۷۸ تا ۸۴  به این مؤسسه بالغ بر ۵۷۸/۹۸ نفر می باشند.

صورت های مالی : این مؤسسه صورت های مالی خود را سالی یکبار ارائه می دهد و نیز تمام عملیات حسابداری آن بصورت کامپیوتری انجام می شود.خزانه دار :مسوولیت خزانه داری این مؤسسه را آقای خوش چشم برعهده دارد.کارمندان حسابداری :کارمندان بخش حسابداری این مؤسسه آقای حبیب زاده و خانم حسنک هستند.تنخواه گردان :تنخواه گردان این مؤسسه برعهده آقای حبیب زاده است.تاریخ و روزهای کارآموزی :اینجانب از تاریخ ۲/۲/۸۵ در این مؤسسه شروع به انجام کارآموزی کردم که در تاریخ ۱۰/۳/۸۵ به پایان رسید.جمعاً ۶۰ روز مشغول فعالیت بودم که روزی ۴ ساعت بود. و کلاً ۲۴۰ ساعت کارآموزی من به طول انجامید.عنوان و موضوع کارآموزی :در اینجا مشغول به انجام عملیات حسابداری شرکتها شامل : هزینه یابی، صدور سند، ثبت دفاتر حسابداری و کل و معین، انبارداری، تهیه ترازنامه در پایان دوره مالی و … بودم (بستن حساب های سال ۱۳۸۴).سرپرست کارآموزی :سرپرست کار آموزی من جناب آقای خودش چشم بودند.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۱۵
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.