no-img
دانلود پروژه

دانلود پروژه کارآفرینی کارخانه تولید بخاری گازسوز


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود پروژه کارآفرینی کارخانه تولید بخاری گازسوز
doc
اکتبر 8, 2015
300 کیلوبایت
3000 تومان
56 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

دانلود پروژه کارآفرینی کارخانه تولید بخاری گازسوز


دانلود پروژه کارآفرینی کارخانه تولید بخاری گازسوز – طرح حاضر به بررسی طرح توجیهی تولید بخاری گازسوز میپردازد و با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۵۶ صفحه هم اکنون در اختیار شما میباشد.

دانلود پروژه کارآفرینی کارخانه تولید بخاری گازسوز

طرح کسب و کار تولید بخاری گازسوز

سير تحول علوم و صنايع مختلف در ابعاد کنوني آن تا حدود زيادي معلول انگيزه رفاه طلبي بشر مي باشد . اختراع و به کارگيري وسايل و ابزارهاي ساده ابتدايي توسط بشر اوليه ، سرآغاز فعاليتهاي صنعتي گسترده اي است که درگذر از تحولات اعصار متمادي ، شکل پيشرفته و مکانيزه امروزي را در توليد و تامين مايحتاج ضروري و رفاهي زندگي به خود گرفته است. از بين انبوه ضروريات زندگي ، لوازم خانگي به لحاظ گستردگي و ضرورت استفاده از آنها توسط اقشار مختلف اجتماعي از اهميت و حساسيت بيشتري برخوردار مي باشد . در مجموعه اين پروژه ، وسايل گرمايش به عنوان يک نياز همگاني و اجتناب ناپذير تلقي گرديده که با وجود قدمت چندين ساله صنايع توليدي آنها بواسطه رشد ناهمنگ جمعيت در مقايسه با عوامل عرضه اين وسايل ، همچنان از قابليت جذب بازار مناسبي برخوردار مي‌باشند.
قابليتها و محدوديت هاي سيستم هاي مختلف گرمايشي ، لزوم تطبيق شرايط محل بکارگيري آنها با نوع سيستم بکار برده شده را طلب نموده است. در ارائه اين پروژه با پيروي از يک روند منطقي پيرامون بررسي بخاريهاي و آبگرمکن هاي گازسوز و کولر آبي ابتدا شناخت جامع و کاملي در مورد مشخصات ضروري و ظاهري و فني کالا ارائه گرديده و پس از کاوش در مورد بازار فروش ، ميزان تقاضا و قيمت محصول ، مواد اوليه و روش توليد و … توضيح داده است. در پايان روند اين پروژه برآوردهاي مالي بر اساس اطلاعات کمي بدست آمده و با توجه به جداول و نرخهاي تعيين شده ارائه گرديده است.

فهرست :

پاره ای از مقررات مربوط به صدور موافقت نامه اصولی

چیکده بررسی های فنی، مالی و اقتصادی

ساختمان و موقعیت کارخانه

فلوچارت سازمانی

ثبت های حسابداری و صورت های مالی

صورت سود و زیان

جدول گردش وجه نقد

تعیین ظرفیت برنامه تولید و شرایط عملکرد واحد بخاری گازسوز

انبار و فرمولهای موجود در آن

ماشین آلات و تجهیزات خط تولید

وسایل و تجهیزات آزمایشگاه

وسایل و تاسیسات عمومی

هزینه نیروی انسانی

قیمت تمام شده و قیمت عرضه محصول

انبار

روش نگهداری کالا و سیستم حمل و نقل در انبار

فرم درخواست جنس از انبار

فرم حواله انبار

شما میتوانید برای دانلود و خرید پروژه کارآفرینی تولید بخاری گازسوز به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.