no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان پروژه کارآفرینی تولید رب گوجه فرنگی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود پروژه کارآفرینی تولید رب گوجه فرنگی
doc
می 20, 2015
فایل رایگان میباشد.
0 تومان
رایگان – خرید

دانلود پروژه کارآفرینی تولید رب گوجه فرنگی


دانلود رایگان پروژه کارآفرینی تولید رب گوجه فرنگی – در این طرح توجیهی به بررسی شرایط فنی و افتصادی و بازار این طرح پرداخته میشود. طرح حاضر با فرمت ورد word در ۳۸ صفحه به صورت کامل و رایگان در اختیار شما میباشد.

دانلود پروژه کارآفرینی تولید رب گوجه فرنگی

طرح کسب و کار تولید رب گوجه فرنگی

توضیحاتی در مورد تولید رب گوجه : در حال حاضر رب‌های گوجه فرنگی در بسته‌بندی‌های مختلفی مانند شیشه‌ای یا قوطی‌های فلزی در بازار عرضه می‌شوند. این رب‌ها ازنظر روش تولید و مواد مغذی تفاوتی با یکدیگر ندارند، اما رب‌های موجود در قوطی‌های فلزی، مطمئن‌تر هستند و مدت‌زمان بیشتری می‌توان آن‌ها را نگهداری کرد؛ زیرا امکان استریل کردن قوطی و نگه‌داشتن آن در دستگاه اتوکلاو بهتر و بیشتر از شیشه است. البته شیشه‌ها را هم حرارت و دستگاه اتوکلاو قرار می‌دهند و استریل می‌کنند؛ اما بازهم میزان حرارتی که می‌توان به قوطی‌ها وارد کرد، بیشتر از شیشه است چون مقاومت قوطی در برابر حرارت، بالاتر از شیشه است. رب گوجه چی چی لاس طبق اصول و استاندارد تهیه شده و هیچ ماده غیر مجازی ندارد. بازار فروش بسیار خوبی در بخش صادرات برای خود دارد. طرح توجیهی خط تولید رب گوجه فرنگی سال ۹۷-۹۸ : ترکیبات رب گوجه فرنگی صنعتی هم مثل انواع رب گوجه خانگی، بیشتر گوجه فرنگی است، یعنی در استاندارد تعریف شده رب گوجه فرنگی صنعتی، ترکیبات دیگری نمی‌توان در رب گوجه نام برد. بر اساس اعلام سازمان استاندارد مقدار نمک مصرفی در تهیه و تولید رب گوجه ۱ تا ۲ درصد می باشد و استفاده بیشتر از این مقدار تقلب محسوب می شود. همچنین بعضی از کارخانه های غیر مجاز از سبزیجاتی مانند: کدو و سیب زمینی و پیاز، برای غلظت بیشتر محصول استفاده می نمایند که این مورد یکی دیگر از موارد تقلب تلقی می شود و در طعم رب گوجه هم تاثیر منفی می گذارد.

در اين طرح توجیهی تولید رب گوجه فرنگی، سعي شده كه براي يك واحد تولیدی رب گوجه فرنگی ارزيابي سرمايه، بازار كار و اشتغالزائي بررسي گردد. در بخش ارزيابي سرمايه گذاري طرح، سعي شده از حداقل امكانات لازم جهت توليد استعلام نرخ و نوع صورت گرفته و سپس هزينه شود. در بخش بازار كار، تمام عوامل مؤثر بر توليد مطلوب و عرضه و فروش محصول بررسي شود تا سهم بيشتري از بازار در اختيار گرفته شود.

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان طرح توجیهی تولید رب گوجه فرنگی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

(جهت دانلود رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.