no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان پروژه کارآفرینی توليد و بسته بندی ماست


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود پروژه کارآفرینی توليد و بسته بندی ماست
doc
می 9, 2015
فایل رایگان میباشد.
0 تومان
رایگان – خرید

دانلود پروژه کارآفرینی توليد و بسته بندی ماست


دانلود رایگان پروژه کارآفرینی توليد و بسته بندی ماست – در این طرح توجیهی تولید ماست پاستوریزه به بررسی طرح راه اندازی تولید و بسته بندی ماست پاستوریزه پرداخته میشود،‌ و از روش های اقتصادی و فنی برای توجیه طرح پرداخته شده هست. طرح حاضر رایگان و با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۰ صفحه در دانلود پروژه در اختیار شما میباشد.

دانلود پروژه کارآفرینی توليد و بسته بندی ماست پاستوريزه

طرح کسب و کار توليد و بسته بندی ماست پاستوريزه

نياز روزافزون جمعيت رو به رشد شهر به مواد غذايي ،رشدي جهشي را در صنايع غذايي ايجاب مي نمايد. شير، يكي از مهم ترين موادخوراكي مورد استفاده بشراست .شيربا دارابودن مقدار زيادي پروتئين ، ويتامين ،كلسيم ،ساير مواد معدني و نيز حدود ۷۵۰ كيلوكالري انر‍ژي درهر ليتر مي تواند سهم عمده اي در سلامت و سبد غذايي افراد جامعه داشته باشد. دراين ميان نكته مهم استفاده از روش هايي براي حفظ بهداشت و سلامت شير از محل توليد تا مصرف نهايي آن است به طوري كه ضمن جلوگيري از فساد شير ،ازسرايت بيماري هاي مشترك انسان و دام نيز به مصرف كنندگان پيشگيري شود. يكي از كهن ترين اين روش ها تهيه ماست از شيراست . هدف ما از ارائه اين طرح خريد و تبديل شير خام به ماست پاستونريزه است كه علاوه براينكه نقش بسزائي در حفظ سلامت شير توليدي واحدهاي دامداري دارد داراي توجيه اقتصادي مناسبي نيز مي باشد و همچنين زمينه اشتغال نيروهاي ماهر و نيمه ماهر را فراهم مي آورد.

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پروژه کارآفرینی ماست بندی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

(جهت دانلود رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.