no-img
دانلود پروژه

دانلود پروژه کارآفرینی توليد و بسته بندی ماست


دانلود پروژه

ادامه مطلب

ZIP
دانلود پروژه کارآفرینی توليد و بسته بندی ماست
zip
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴

دانلود پروژه کارآفرینی توليد و بسته بندی ماست


دانلود پروژه کارآفرینی توليد و بسته بندی ماست – در این طرح توجیهی به بررسی طرح راه اندازی کسب و کار تولید و بسته بندی ماست پاستوریزه پرداخته میشود،‌ و از روش های اقتصادی و فنی برای توجیه طرح پرداخته شده هست.

دانلود پروژه کارآفرینی توليد و بسته بندی ماست پاستوريزه

پروژه کارآفرینی توليد و بسته بندی ماست پاستوريزه

نياز روزافزون جمعيت رو به رشد شهر به مواد غذايي ،رشدي جهشي را در صنايع غذايي ايجاب مي نمايد. شير، يكي از مهم ترين موادخوراكي مورد استفاده بشراست .شيربا دارابودن مقدار زيادي پروتئين ، ويتامين ،كلسيم ،ساير مواد معدني و نيز حدود ۷۵۰ كيلوكالري انر‍ژي درهر ليتر مي تواند سهم عمده اي در سلامت و سبد غذايي افراد جامعه داشته باشد. دراين ميان نكته مهم استفاده از روش هايي براي حفظ بهداشت و سلامت شير از محل توليد تا مصرف نهايي آن است به طوري كه ضمن جلوگيري از فساد شير ،ازسرايت بيماري هاي مشترك انسان و دام نيز به مصرف كنندگان پيشگيري شود. يكي از كهن ترين اين روش ها تهيه ماست از شيراست . هدف ما از ارائه اين طرح خريد و تبديل شير خام به ماست پاستونريزه است كه علاوه براينكه نقش بسزائي در حفظ سلامت شير توليدي واحدهاي دامداري دارد داراي توجيه اقتصادي مناسبي نيز مي باشد و همچنين زمينه اشتغال نيروهاي ماهر و نيمه ماهر را فراهم مي آورد.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۰

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.
  • توجه : مبلغ زیر به ریال میباشد.


دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *