no-img
دانلود پروژه

دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه آرایشگری (بانوان)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

ZIP
دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه آرایشگری (بانوان)
zip
اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۴
47 کیلوبایت
3000 تومان
34 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه آرایشگری (بانوان)


دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه آرایشگری (بانوان) – این طرح به بررسی راه اندازی طرح کسب و کار آموزشگاه آرایشگری برای بانوان میپردازد که در این طرح به بررسی توجیه اقتصادی، فنی و مالی آن پرداخته میشود. بقیه در ادامه مطلب…

دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه آرایشگری (بانوان)

پروژه کارآفرینی آموزشگاه آرایشگری (بانوان)

توضیح و شرح کسب کار :

اموزشگاه ارایشگری سمانه دارای تخصص در متدهای جدید و اموزشهای امروزی میباشد. مساحت این مکان ۱۲۰ متر میباشد . از امکانات ان میتوان به دستگاهها و وسایل مورد نیاز و همچنین مواد ارایشی نام برد . اموزشگاه دارای ۵ نفر پرسنل تمام مقت میباشد . ماموریت اموزشگاه اضافه کردن وسایل و موجودی نقدی و تامین یک ساختمان میباشد و همچنین کیفیت بالای کار با قیمت مناسب . درامد این اموزشگاه طی ۴ سال گذشته رشد پایداری داشته است که تقریبا ۲۵ درصد میباشد که عمدتا ناشی از به دست اوردن سهم بیشتری از بازار به خاطر کیفیت بوده است . اموزشگاه در حال حاضر ۲۰درصد بازار را در اختیار دارد موفقیت اخیر اموزشگاه بستن قراردادهایی با پزشکان میباشد که یک قسم از بیماران پوستیشان را پیش من میفرستند که سود بالایی دارد همچنین منبع درامد من بیشتر از طریق کاراموزان میباشد براوردهای مالی اموزشگاه نشان دهنده متوسط رشد ۳۵درصدی در ۲ سال اینده است.


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : word – صفحات : ۳۴
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.