no-img
دانلود پروژه

دانلود پایان نامه مديريت و محافظت از شبكه های كامپيوتری


دانلود پروژه

ادامه مطلب

ZIP
دانلود پایان نامه مديريت و محافظت از شبكه های كامپيوتری
zip
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۴

دانلود پایان نامه مديريت و محافظت از شبكه های كامپيوتری


دانلود پایان نامه مديريت و محافظت از شبكه های كامپيوتریيك كامپيوتر تحت شبكه كه منابع را فراهم مي سازد يك سرويس دهنده ناميده مي شود. كامپيوتري كه به اين منابع دسترسي دارد را بعنوان يك ايستگاه كاري يا سرويس گيرنده مي شناسيم. سرويس دهنده ها از قدرتمندترين كامپيوترهاي روي شبكه مي باشند زيرا آنها جهت ارائه خدمات به بسياري از نيازهاي ساير كامپيوترها به قدرت بيشتري نياز دارند. در مقايسه ايستگاههاي كاري يا سرويس گيرنده ها معمولاً از كامپيوترهاي شخصي ارزان قيمت و با قدرت پردازش پايين تر مي باشند و براي شبكه هاي كوچك با تعداد كمتري از كاربران مي توانيد از شبكه نظير به نظير استفاده كنيد.

دانلود پایان نامه مديريت و محافظت از شبكه های كامپيوتری

پایان نامه مديريت و محافظت از شبكه هاي كامپيوتری

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پيشگفتار :

دوران ما را بدرستي عصر اطلاعات ناميده اند. در انديشه ما، «فناوري اطلاعات» به مفهوم گردآوري، سازماندهي و پردازش داده هاي خام است بگونه اي كه از آن «معرفت» جديد توليد شود. ظهور شبكه هاي كامپيوتري در دهه هفتاد ميلادي تمام اسباب و لوازم توليد معرفت و دانش را فراهم كرد و به آن شتابي انفجار گونه داد شايد به كار بردن واژه «انقلاب اطلاعاتي» براي اين روند توليد دانش مناسبتر باشد.شبكه كامپيوتري چيزي بيش از يك ابزار در خدمت توليد دانش نيست ولي همين ابزار كارهايي را كه ذهن بشر به جمع آوري داده آزمايش و نتيجه گيري نياز دارد در كوتاهترين زمان ممكن محقق مي شود.دسترسي سريع و آسان به اطلاعات استفاده از قدرت پردازشي كامپيوترهاي قوي و كارآمد ايجاد و بكارگيري تكنولوژي نوين ارتباطي براي تبادل اطلاعات و ايجاد نرم افزارهاي هوشمند، به شكوفايي تمام شاخه هاي علوم مختلف انجاميده است.در اين پروژه به چگونگي مديريت و محافظت از شبكه هاي كامپيوتري پرداخته شده است.

 – برای مشاهده فهرست کامل این طرح کلیک کنید.


قیمت فایل : ۴۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۱۸۰

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.
  • توجه : مبلغ زیر به ریال میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.