no-img
دانلود پروژه

پاورپوینت زمین خانه سنگی ما علوم اول ابتدایی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت زمین خانه سنگی ما علوم اول ابتدایی

پاورپوینت زمین خانه سنگی ما علوم اول ابتدایی


دانلود رایگان پاورپوینت زمین خانه سنگی ما علوم اول ابتدایی – پاورپوینت حاضر مربوط به علوم تجربی اول دبستان با فرمت : پاورپوینت (powerpoint) به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

پاورپوینت درس زمین خانه سنگی ما علوم اول ابتدایی

پاورپوینت درس زمین خانه سنگی ما علوم پایه اول ابتدایی که به صورت کامل مبحث این درس مورد بررسی قرار میگیرد، که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. در این پاورپوینت مبحث زمین خانه سنگی ما علوم تجربی کلاس اول ابتدایی ارائه شده است، که در ادامه شما پاورپوینت فصل ۷ علوم اول حاضر مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این پاورپوینت : در بیشتر جاهای زمین سنگ به شکل های مختلف وجود دارد. در طبقه بندی کردن سنگ ها می توان به دو موضوع پرداخت.۱- ظاهر صاف و صیقلی ۲- ارزش مادی : سنگ های تزئینی و گران بهاتیز و زبر – سنگ های معدنی و صنعتی – از سنگ ها استفاده های زیادی می شود: ۱- ابزارآلات ۲- زیورآلات ۳- مجسمه و پیکر تراشیده ۴- بناهای تاریخی ۵- مصالح ساختمانی و…. در بعضی کارخانه ها از سنگ مواد گوناگونی درست می شود. طبیعت ظاهر سنگ های زمین را به طور طبیعی به وسیله ی باد ، باران، برف و یخ تغییر می دهد. انسان ها بعضی اوقات سنگ ها را تغییر می دهند و برای مصارف ساخت و ساز استفاده می کنند.

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پاورپوینت زمین خانه سنگی ما علوم کلاس اول دبستان از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.