no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان پاورپوینت درباره جشنواره جابر بن حیان

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PPT
دانلود رایگان پاورپوینت درباره جشنواره جابر بن حیان
ppt
آگوست 11, 2019
فایل رایگان میباشد.
0 تومان
رایگان – خرید

دانلود رایگان پاورپوینت درباره جشنواره جابر بن حیان


دانلود رایگان پاورپوینت درباره جشنواره جابر بن حیان – جشنواره جابر با هدف بهبود سطح علمی و پژوهشی دانش آموزان در مقطع ابتدایی هر سال برگزار میشود و دانش آموزان میتوانند در آن شرکت و در پایان از بهترین طرح ها تقدیر میشود. فایل حاضر با فرمت پاورپوینت powerpoint به صورت کامل و آماده در اختیار شما میباشد.

جشنواره جابربن حیان

پاورپوینت حاضر به معرفی جشنواره جابر ابن حیان و معرفی طرح ، اهمیت طرح و انواع پروژه ها ، مراحل برگزاری طرح ، آموزش شرکت در جشنواره ، عناصر موجود در یک طرح در جشنواره – بخشنامه آموزش و پرورش و اصول شرکت در جنشواره و… پرداخته شده است. شما با مطالعه این پاورپوینت دیگر مشکلی یا سئوالی برای شرکت در جنشواره نخواهید داشت.

شما میتوانید نمونه های مختلف طرح جابر با موضوع دلخواه و پایه مورد نظر از این قسمت دانلود طرح جابر دریافت نمایید.

طرح جابر بن حیان در اصل یک رقابت علمی بین دانش آموزان دوره ابتدایی است و به پروژه های علمی دانش آموزان اختصاص دارد. هدف از برگزاری طرح جابر تربیت دانش آموزانی کارآزموده در زمینه های پژوهشی و تحقیقاتی است تا دانش اموزان از سنین پایین تر مفاهیمی مانند روش تحقیق را آموزش ببینند و برای انجام تحقیقات و پروژه‌های بزرگتر و پیچیده‌تر در آینده آماده شوند. ایجاد روحیه‌ی پژوهشی و برانگیختن حس تحقیق و کاوش در دانش آموزان در کنار پرورش دانش آموزان خلاق از اهداف طرح جابر است.

طرح جابر با انواع مختلف پروژه ها انجام میشود به ترتیب : ۱- جمع آوري نمونه همراه با طبقه بندی ۲- مدل (ساخت نمونه) ۳- نمايش ۴- تحقيق ۵- آزمايش ۶- طراحی و ساخت

نمونه از طرح جابر تکمیل شده در جشنواره :

طرح جابر ابتدایی جشنواره جابر ابن حیان

در انجام طرح جابر به صورت تحقیق زمینه ای موارد زیر باید انجام شود :

عنوان طرح جابر

تعریف

تصاویر های مربوط به مستندات انجام شده

سپاسگزاری از اعضای گروه و حامیان شما

طبقه بندی

نتیجه گیری

منابع و ماخذ

همینطور دفتر کارنما باید نیز تکمیل شود. دفتر کارنما برای ثبت و یادداشت مستندات و روند فعالیت های شما در انجام طرح انجام شده است و باید توسط شما تکمیل و در اختیار داوران قرار دهید. هر فرد یا گروه شرکت کننده در جشنواره باید دفتر کارنما خود را تکمیل کنند.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد جشنواره جابر پاورپوینت زیر را دانلود نمایید.

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پاورپوینت درمورد جشنواره جابر ابن حیان از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

(جهت دانلود رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.