no-img
دانلود پروژه

پاورپوینت تم 3 ریاضی اول ابتدایی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت تم ۳ ریاضی اول ابتدایی

پاورپوینت تم ۳ ریاضی اول ابتدایی


دانلود رایگان پاورپوینت تم ۳ ریاضی اول ابتدایی – پاورپوینت حاضر مربوط به تم سوم پایه اول ابتدایی با فرمت : پاورپوینت (powerpoint) به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

پاورپوینت تم 3 ریاضی پایه اول ابتدایی

پاورپوینت کاربرگ و آموزش تم ۳ پایه اول دبستان که به صورت کامل به تدریس تم سوم ریاضی کلاس اول و بررسی این بخش از کتاب جهت استفاده کلاسی و روش تدریس مناسب میباشد، که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. در این پاورپوینت آموزش تم ۳ ریاضی اول ابتدایی ارائه شده است، که در ادامه شما پاورپوینت حاضر مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این پاورپوینت : رفتن به مدرسه » مفاهيم: چپ، راست ؛ جلو، پشت ؛ بالا، پايين؛رديف، ستون؛ اول تا پنجم؛ اشکال ساده هندسی؛ وسط، کنار.  مهارت ها: منتظر شدن برای اتوبوس مدرسه ؛ آداب سوار شدن و نشستن در اتوبوس؛ آداب پياده شدن از اتوبوس؛آداب عبور از خيابان. نگرش ها: ۱- فهميدن افکار ديگران از طريق گوش دادن به سخنان آنها از پايه های برقراری ارتباط است. ۲- اگر بتوانيم برای ايده هايمان دليل بياوريم مردم بيشتر احتمال دارد حرفمان را باور کنند. ۳- دانش آموزان می توانند به کمک رياضيات مسائل روزمره را بهتر تشخيص دهند و بهتر بشناسند. تأثيرات بر ساختار شناختی: ۱- علت يابی وقايع. ۲- علت يابی رفتارهای انسانی. ۳- آماده شدن برای درک مفاهيم مجرد با کمک مفهوم قرارداد. تم شناختی: قانون: به مصداق های قوانين راهنمايی و رانندگی مانند عبور از خيابان و حرکت ماشين ها از سمت راست خيابان و توقف قبل از خط عابر پياده، ايستگاه اتوبوس، رانندگی اتومبيل و مانند آن اشاره کنيد. روش تدريس : با استفاده از چينه، دکمه يا لوبيا می توانيد اين فعاليت را برای دانش آموزان انجام دهيد، به اين ترتيب که به عنوان نمونه ۲ چينه به دانش آموزان بدهيد و از آنها بخواهيد ۲ چينه ديگربه آن اضافه کنند. با مراقبت اينکه دانش آموزان از اول نشمرنداز دانش آموزان عدد مجموع را بخواهيد، توجه داشته باشيد که دانش آموزان چينه های اضافه شده را می توانند بشمارند.

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پاورپوینت تم ۳ ریاضی کلاس اول ابتدایی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.