no-img
دانلود پروژه

پاورپوینت تم 24 ریاضی پایه اول ابتدایی

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت تم ۲۴ ریاضی پایه اول ابتدایی

پاورپوینت تم ۲۴ ریاضی پایه اول ابتدایی


دانلود رایگان پاورپوینت تم ۲۴ ریاضی پایه اول ابتدایی – پاورپوینت حاضر مربوط به اول دبستان با فرمت : پاورپوینت (powerpoint) به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

پاورپوینت تم 24 ریاضی پایه اول

پاورپوینت ریاضی کلاس اول ابتدایی تم ۲۴ که به صورت کامل به تدریس تم ۲۴ ریاضی برای آموزش دانش آموز میباشد، که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. در این پاورپوینت تمرین تم ۲۴ ارائه شده است، که در ادامه شما پاورپوینت حاضر مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این پاورپوینت : اهداف : ١ شمارش رو به عقب ۶ تا ۶ تا، با استفاده از رسم شکليا محور اعداد٢ راهبرد زير مسئله و حل مسئله های چندمرحله ایروش تدريس∗ به دانش آموزان ۳۶ تا چينه به صورت ۳ بسته ده تايی و۶ يکی بدهيد. سپس از آن ها بخواهيد ۶ تا ۶ تا بردارند و هر بارعدد حاصل را بيان کنند تا الگوی شمارش ۶ تا ۶ تا رو به عقب تمرين شود.∗ داستانی که به تصوير آغازين بخش مرتبط باشد بيان کرده به گونه ای که در آن داستان شمارش ۶ تا ۶ تا رو به عقبيا معکوس مطرح شود و از دانش آموزان بخواهيد آن را با اشياء مدلسازی کرده و حل کنند. در انجام فعاليت اين صفحه از دانش آموزان بخواهيد با کمک محور اعداد شمارش رو به عقب ۶ تا ۶ تا را انجام دهند. سپس در مورد حل مسئله از آنها بخواهيد به ۳ مسئله کوچک توجه کنند و برای پيدا کردن پاسخ هر قسمت شکل بکشنديا از روش های ديگری که می دانند استفاده کنند.

توصیه های آموزشی : خواندن صورت مسئله توسط دانش آموزان مجدداً تأکيد می شود. می توانيد به دانش آموزان بگوييد اگر مسئله در انتها به اين صورت مطرح می شد که با برداشتن مدادهای آبی و زرد چند مداد برايش باقی ماند، تشخيص مسئله های کوچک دو مرحله ای به عهده دانش آموزان بود. اما در کلاس اول دبستان مسئله های کوچک به دانش آموزان داده می شود تا با فرايند حل مسئله چند مرحله ای آشنا شوند. مجدداً تأکيد می شود شمارش ۶ تا ۶ تا به صورت ذهنی موردنظر نيست و اين کار فقط با شکل يا اشياء يا محور انجام می شود. در کشيدن شکل برای حل مسئله لازم نيست شکل مداد رنگی رسم شود. يک دسته ده تايی به صورت يک مستطيل و ۲ تا مربع کوچک نشان دهنده عدد ۱۲ خواهد بود و در کنار آن ۶ مربع کوچک ديگر رسم شود پاسخ مسئله ( ۱) داده شده است. با خط زدن مربع ها به نمايندگی مدادهای زرد و آبی پاسخ مسئله ( ۲) مشخص و با شمارش مربع هايی، که خط نخورده اند، پاسخ مسئله ( ۳) پيدا می شود.

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پاورپوینت تم ۲۴ ریاضی کلاس اول ابتدایی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.