no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان پاورپوینت تدریس نشانه ع اول ابتدایی

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت تدریس نشانه ع اول ابتدایی
ppt
آگوست 3, 2020

پاورپوینت تدریس نشانه ع اول ابتدایی


دانلود رایگان پاورپوینت تدریس نشانه ع اول ابتدایی – پاورپوینت حاضر مربوط به کلاس اول دبستان با فرمت : پاورپوینت (powerpoint) به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

پاورپوینت تدریس نشانه ع پایه اول ابتدایی

پاورپوینت کاربرگ و آموزش حرف ع پایه اول دبستان که به صورت کامل به تدریس نشانه ع برای آموزش دانش آموز برای درک هر کلمه با حرف مربوطه میباشد، که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. در این پاورپوینت تمرین نشانه ع ارائه شده است، که در ادامه شما پاورپوینت حاضر مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این پاورپوینت : کلماتی که با ع در این تمرین آموزش داده میشود : عینک – ساعت – معلم – عروسک – شمع – علی – معصومه – جمع – عزیز – عید – مزرعه – شروع – عمو – عمه – جمعه – دعا ، تمامی این کلمات با تصاویر و همراه با آموزش کلمات جهت درک و یادگیری بهتر دانش آموزان نمایش داده میشود. درس ۱۸ (علی و معصومه) علی و معصومه بچه های با ادب و پاکیزه ای هستند. آن ها همیشه به دیگران سلام میکنند. وقتی میخواهند به جایی وارد شوند، اول در میزنند. برای استفاده کردن از وسایل دیگران از آن ها اجازه می گیرند. وقتی معلم درس را شروع می کند، خوب به آن گوش می دهند. بعد از درس، وسایل خود را جمع میکنند. بچه های با ادب و تمیز، پیش خدا و همه کس عزیز هستند. – دقت دیداری وادراک دیداری شاگردان را با توجه زیاد به تصاویر ونشانه جدید تقویت کنید مطابقت تصویر و بیان شفاهی آن در یادگیری کلمات و نشانه ها بسیار موثر است ، لذا این آموزش را به صورت مستمر پیگیر باشید. کلمات هر نشانه را چندین بار برای شاگردان نشان دهید واز آنان بخواهید تا در حد توان خود در هر درس تصاویری برای نشانه جدید به حافظه بسپارند.

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پاورپوینت آموزش حرف ع کلاس اول ابتدایی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.