no-img
دانلود پروژه

پاورپوینت تدریس حرف ط اول ابتدایی

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت تدریس حرف ط اول ابتدایی

پاورپوینت تدریس حرف ط اول ابتدایی


دانلود رایگان پاورپوینت تدریس حرف ط اول ابتدایی – پاورپوینت حاضر مربوط به اول دبستان با فرمت : پاورپوینت (powerpoint) به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

پاورپوینت تدریس حرف ط پایه اول ابتدایی

پاورپوینت آموزش حرف طا پایه اول دبستان که به صورت کامل به تدریس نشانه ط برای آموزش دانش آموز برای درک هر کلمه با حرف مربوطه میباشد، که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. در این پاورپوینت تمرین نشانه طا ارائه شده است، که در ادامه شما پاورپوینت حاضر مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این پاورپوینت : کلماتی که با ط در این تمرین آموزش داده میشود : طوطی – طاووس – قطار – طناب – خیاط – وطن – حیاط – خاطره – فاطمه – طاهره ، تمامی این کلمات با تصاویر و همراه با آموزش کلمات جهت درک و یادگیری بهتر دانش آموزان نمایش داده میشود. همچنین داستانی نیز جهت آموزش بهتر برای دانش آموزان نیز در این پاورپوینت هست. دقت دیداری وادراک دیداری شاگردان را با توجه زیاد به تصاویر ونشانه جدید تقویت کنیدمطابقت تصویر وبیان شفاهی آن در یادگیری کلمات ونشانه ها بسیار موثر است ، لذا این آموزش را به صورت مستمر پیگیر باشید.کلمات هر نشانه را چندین بار برای شاگردان نشان دهید واز آنان بخواهید تا در حد توان خود در هر درس تصاویری برای نشانه جدید به حافظه بسپارند وآنان را در این امر مورد ارزشیابی قرار دهید (مثلا:برای نشانه ب چه تصاویری را دیدی وبه حافظه ات سپردی ؟)

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پاورپوینت آموزش حرف ط کلاس اول ابتدایی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.