no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان پاورپوینت اختلالات نوشتن دانش آموزان


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
پاورپوینت اختلالات نوشتن دانش آموزان

پاورپوینت اختلالات نوشتن دانش آموزان


دانلود رایگان پاورپوینت اختلالات نوشتن دانش آموزان مقطع ابتدایی – پاورپوینت حاضر با فرمت : پاورپوینت (powerpoint) به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

پاورپوینت اختلالات نوشتن دانش آموزان ابتدایی

پاورپوینت مشکلات نارسا نویسی و دیکته نویسی که به صورت کامل به بررسی علل و مشکلات نوشتن دانش آموزان برای مقطع اول دبستان و مقطع ابتدایی که به راه حل های تقویت نوشتاری و دیداری و شنیداری مربوطه میباشد، که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. در این پاورپوینت مشکلات نوشتن کلاس اولی ها ارائه شده است، که در ادامه شما پاورپوینت حاضر مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این پاورپوینت : مشکلات متعدد دانش آموزان در نوشتن : مشکلات دیداری : حافظه دیداری – هماهنگی چشم و دست – توالی دیداری – تمیز دیداریمشکلات شنیداری: مشکلات شنوایی – حافظه شنیداری – حساسیت شنیداری برخی مربوط به دقت و مشکلات آموزشی – نباید یک نوع درمان برای مشکلات نوشتن دانش آموزان داده شود. اولین کار مربی بررسی غلط ها و تجزیه تحلیل آن ها است .در مرحله دوم فراوانی مشکلات نوشتن بررسی شده سپس راهکار داده شده و ارزیابی شود. تقویت و هماهنگی چشم و دست : ابتدا غلبه طرفی بدن مشخص شود.اگر مشکلی وجود داشته باشد با آموزش اصلاح شود.  برای تقویت هماهنگی چشم و دست : ۱- انداختن توپ در حلقه۲- بازی ماهیگیری۳- کوبیدن میخ به تخته۴- بازی تیراندازی با هدف۵- بازی حلقه و میله۶- بازی با توپ و راکت۷-حمل یک زنگوله بدون صدا کردن ۸- حمل یک استکان پراز آب بدون اینکه آب بریزد.۹- پیچاندن نخ دور قرقره و … تقویت هماهنگی دیداری حرکتی : تصاویر و اشکال هندسی را کپی کند. نقطه چین های تصاویر هندسی را پر کند. برای درمان نارسا نویسی :۱- خطوط دلخواه با روان نویس رسم شود.۲- خطوط و نقاشی دلخواه روی وایت برد کوچک قابل حمل کشیده شود.۳ – گچ نرم در اختیار دانش آموز قرار گیرد تا روی تخته سیاه نقاشی و خط بکشد.

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پاورپوینت اختلالات نوشتن دانش آموزان از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.