no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان پاورپوینت آموزشی نشانه ج اول ابتدایی

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PPT
پاورپوینت آموزشی نشانه ج اول ابتدایی
ppt
آگوست 4, 2020

پاورپوینت آموزشی نشانه ج اول ابتدایی


دانلود رایگان پاورپوینت آموزشی نشانه ج اول ابتدایی – پاورپوینت حاضر مربوط به کلاس اول دبستان با فرمت : پاورپوینت (powerpoint) به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

پاورپوینت آموزش نشانه ج اول ابتدایی

پاورپوینت تدریس و آموزشی حرف ج پایه اول دبستان که به صورت کامل به تدریس نشانه ج برای آموزش دانش آموز برای درک هر کلمه با حرف مربوطه میباشد، که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. در این پاورپوینت تمرین نشانه ج ارائه شده است، که در ادامه شما پاورپوینت حاضر مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این پاورپوینت : کلماتی که با ج در این تمرین آموزش داده میشود : جوجه – گنجشک – برنج – نارنج – جارو – جنگل – جوراب – مسجد – جوجه – جیب – نارنجی – آجر – پنج – کاج – تاج ، تمامی این کلمات با تصاویر و همراه با آموزش کلمات جهت درک و یادگیری بهتر دانش آموزان نمایش داده میشود. درس ۱۳ نارنج و برنج : این جا شالیزار است. مردان و زنان در شالیزار برنج می کارند. زیر درخت نارنج سه جوجه و پنج گنجشک بازی می کنند. شالیزار زیبا و دیدنی است.

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پاورپوینت آموزش نشانه ج پایه اول ابتدایی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.