no-img
دانلود پروژه

نمونه متن سپاسگزاری طرح جابر

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
نمونه متن سپاسگزاری طرح جابر
doc
ژانویه 13, 2020

نمونه متن سپاسگزاری طرح جابر


دانلود رایگان نمونه متن سپاسگزاری طرح جابر – مجموعه حاضر شامل چندین متن آماده سپاسگزاری برای طرح جابر با فرمت ورد word در اختیار شما گذاشته میشود. شما در ادامه میتوانید مجموعه ای ۱۳ متن سپاسگزاری مشاهده و فایل ورد را دانلود نمایید.

نمونه متن سپاسگزاری طرح جابر

متن سپاسگذاری طرح جابر شماره یک :

خداوند بزرگ را تشکر می گویم که به من نعمت سلامتی عطا نمود همچنین از مدیر مدرسه سرکار…………… و معلم عزیزم……………… و کادر آموزشگاه که با ایجاد محیط سالم و آرام باعث رشد و خلاقیت دانش آموزان می شوند سپاسگزارم. و بوسه بر دستان مهربان مادرانمان می زنبم که ما را در گردآوری این مطالب راهنمایی نمودند.

متن سپاسگذاری طرح جابر شماره دو :

با سپاس از خداوند منان که به ما توانایی خواندن و نوشتن دارد. همچنین از مدیر مدرسه ……………. و معلم عزیزمان ………… و پدر و مادرانمان که از ابتدا تا آخر این پروژه ما را همراهی و در کامل تر شدن مطالب مورد نیاز این پروژه کمک و مشورت نمودند کمال تقدیر و تشکر را می نمائیم.

متن سپاسگذاری طرح جابر شماره سه :

خداوند بلند مرتبه را شاکریم که ما را خلاق آفرید. و در گوهر وجودمان کنجکاوی را نهاد تا به به تحقیق در پدیده های گوناگون بپردازیم و بر آگاهی خود بیفزاییم و هرچه بیشتر به تو نزدیک شویم وبنده ی خوبی برایت باشیم. از مدیر مدرسه و معلم مهربان سپاسگزاریم که از طریق انعطاف پذیری و استقبال از تجربه و ایده های تازه انرژی زیادی به ما منتقل نمودند. از پدر و مادر عزیزمان که همراه و همگام ما در این پروژه تلاش نمودند. بسیار سپاسگزاریم.

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان مجموعه متن سپاسگزاری طرح جابربن حیان از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.