no-img
دانلود پروژه

دانلود درس پژوهی کلاس اول ابتدایی درس خوا استثناء


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی کلاس اول ابتدایی درس خوا استثناء
doc
فوریه 23, 2019
2 مگابایت
3000 تومان
86 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی کلاس اول ابتدایی درس خوا استثناء


دانلود درس پژوهی فارسی کلاس اول ابتدایی درس خوا استثناء – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۸۶ صفحه به صورت کامل و آماده جهت ارائه به فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی پایه اول ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه اول ابتدایی کتاب فارسی درس خوا استثناء با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۸۶ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه اول هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

تعلیم و تربیت دانش آموزان رسالتی خطیر و بزرگ است که نظام آموزشی کشور در غالب کلاس های چندپایه تخصصی به انجام این امر می پردازد. به سبب شرایط محیطی، پایین بودن آمار دانش آموزی، کمبود معلم، فضای آموزشی، وضعیت فیزیکی مدارس، کلاس ها، و روش های تدریس تشکیل کلاس های با دانش آموزان مختلط وجدید والتالیف بودن کتب ابتدایی وعدم آگاهی اولیاء از روشهای نوین تدریس وهمچنین پایین بودن سطح سواد اولیاءدر کمک نمودن به فرزندانشان  یک ضرورت به نظر می رسد. با توجه به این موضوع ،شیوه های اداره ی کلاس نوین و متفاوت گروهی را می طلبد به طوری که در شیوه ی گروهی نیز تدریس درس و یا موضوع واحد در یک جلسه درس به کلیه پایه های حاضر در کلاس درس انجام می گیرد.با توجه به توضیحات فوق خاطر نشان می شود که درس پژوهی حاضر در دبستان ….. واقع در …… با ….. دانش آموز ….. و …. کلاس انجام گرفته است که کلاس اول  با … دانش آموز …….  انجام گرفته به طوری که جامعه دانش آموزی هدف در این پژوهش تدریس خوا استثناء در کلاس اول است.جدید و علمی بودن مسئلهبا توجه به تغییرات کتب درسی بر اساس سند تحول بنیادین و شیوه های نوین ارائه شده جهت مدیریت کلاس ، توجه روز افزون بر شیوه ی اداره ی این کلاس ها و این موضوع که آموزش مفهوم خوا استثناء ارائه شده است و همچنین بسط احتمالی و گسترش این موضوع درس در کتب تألیفی سال ، مشکلات آموزشی که همکاران مدارس این پایه داشته اند و اهمیتی که مبحث فوق در پایه های مختلف تحصیلی و زندگی روزمره ی دانش آموزان دارد بر آن شدیم تا طراحی الگوی آموزشی براساس سند ملی و شاگرد محور توانایی دانش آموزان را در این زمینه تقویت و تثبیت نماییم و الگویی نو و ابتکاری جهت اداره ی کلاس ارائه دهیم.و آموزش خود را با روشهای نوین تدریس واستفاده از فناوریهای جدید همراه نماییم تعلیم و تربیت مانند سایر امور زندگی اجتماعی پیوسته در حال تغیر و تحول و در نهایت رسیدن به سوی تکامل است. مسئولان امر آموزش به خصوص معلمان که به طور مستقیم عهده‌دار آماده‌سازی نسل آینده جامعه بر مبنای نیاز اجتماعی و اخلاقی و مذهبی و سیاسی هستند، باید به روش‌های صحیح تعلیم و تربیت آشنا باشند و در فرآیند آموزش، شیوه‌های مطلوب و متناسب را به کار گیرند.دنیا در حال پیشرفت عرصه‌ی فن‌آوریست، فن‌آوری‌ای که در تدریس راه یافته و برای افزایش یادگیری نقش بسزایی دارد. اینکه نقش فن‌آوری و به کار بستن صحیح آن در افزایش یادگیری نقش بسزایی ایفا می‌کند بر هیچ کس پوشیده نیست. از طریق روش‌ها و الگوهای نو و تلفیق آن با فن‌آوری در کلاس درس، معلمان به اکثر مسأله‌های خود برای یاد دادن مطلوب و به صورت کیفی خواهند رسید و دانش‌آموزان نیز می‌توانند آنچه را یاد گرفته‌اند در عرصه‌ی زندگی به کار برند. تجربه‌ی دست‌اندرکاران تعلیم و تربیت جهان این امر مهم را به ما نشان داده‌اند.

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی فارسی اول ابتدایی درس خوا استثناء به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.