no-img
دانلود پروژه

نمونه درس پژوهی ریاضی دوم ابتدایی درس جمع های فرایندی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی ریاضی دوم ابتدایی درس جمع های فرایندی
doc
فوریه 23, 2019
2 مگابایت
3000 تومان
42 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی ریاضی دوم ابتدایی درس جمع های فرایندی


نمونه درس پژوهی ریاضی پایه دوم ابتدایی درس جمع های فرایندی – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۲ صفحه به صورت کامل و آماده جهت ارائه فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی کتاب ریاضی درس جمع های فرایندی با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۲ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی دوم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

معنی و مفهوم فرآیند : یعنی تغییر » روند « و پیشرفت گام به گام به سوی هدفی. به طور خلاصه، اصطلاح » پیش رفتن « به معنی مرحله به مرحله به سمت یک هدف معین.

فواید جمع . فرآیندی :

۱٫ سرعت محاسبات را بالا میبرد.

۲٫ درک کاملتر از مفهوم عدد ارائه میدهد.

۳٫ برای دانش آموزان مأنوستر است.

۴٫ دانش آموزان شمارش رو به جلو و رو به عقب را بهتر یاد میگیرد.

۵٫ قدرت محاسبهی ذهنی در جمع . را پرورش میدهد.

آموزش جمع . فرآیندی دو عدد دو رقمی :

دانش آموز ابتدا عدد بالایی را به عنوان یک کل در نظر گرفته و با دهگان عدد پایینی داخل یک خط بسته میگذارد. سپس عدد بالایی را در جدول اعداد پیدا کرده و به علامت جمع یا تفریق دقّت میکند. اگر علامت جمع بود طبقه  طبقه ستون را رو به پایین میافتد و اگر تفریق بود طبقه  طبقه ستون را رو به بالا میرود و عدد مورد نظر را پیدا کرده و زیر مساوی مینویسد. بعد یکان عدد دوم را زیر یکان عددی که زیر مساوی نوشته بود مینویسد، حال با توجه به علامت، اگر علامت جمع بود رو به جلو حرکت میکند و اگر علامت تفریق بود رو به عقب حرکت میکند و پس از پیدا کردن عدد، آن را زیر مساوی مینویسد.

برای دانلود و خرید درس پژوهی ریاضی کلاس دوم ابتدایی درس جمع های فرایندی به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.