no-img
دانلود پروژه

دانلود درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی درس اندازه گیری جرم و طول


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی درس اندازه گیری جرم و طول
doc
مارس 24, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
33 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی درس اندازه گیری جرم و طول


دانلود نمونه درس پژوهی ریاضی پایه سوم ابتدایی درس اندازه گیری جرم و طول – بهترین نمونه موجود با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۳ صفحه کامل و آماده با فصل بندی جهت ارائه به فرهنگیان گرامی میباشد.

دانلود درس پژوهی ابتدایی

درس پژوهی حاضر درس پژوهی سوم ابتدایی کتاب ریاضی درس اندازه گیری جرم و طول با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم سوم دبستان گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۳ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه سوم هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت دانلود پروژه استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

ابتدا باید در چند جلسه اعتماد به نفس دانش آموزان را تقویت کرد. برگزاری امتحانات به صورت کتاب باز (open book) می تواند انجام شود تا دانش آموزان اعتماد به نفس پیدا کنند. باید آنها را تشویق کرد که خودشان مطالب را یاد بگیرند و تمرین ها را حل کنند و زود ناامید نشوند. اگر دانش آموزی تمرینی را حتی ناقص حل کند، باید او را تشویق کرد و نمرات بیش از حقش به او داد. هر بار که با کوچکترین مطلبی یک نمره خوب برای دانش آموز گذاشته شود، کم کم این دانش آموز از درس ریاضی و معلم ریاضی خوشش می آید. باید سعی کرد ضعف های دانش آموز را به رویش نیاورد. به اين ترتيب شما گام در مسير درس پژوهي نهاده ايد روشي که پايه توسعه  مستمر حرفه اي شماست و شما را در مسير يک معلم حرفه اي و فکور به حرکت وا مي دارد ! در این درس پژوهی سعی بر این است که دانش آموزان به طور کامل با مفاهیم اندازه گیری جرم و طول  آشنا گردند و مشکلات و معایب تدریس در این باره برطرف گردد.

هدف کلی : آشنایی با واحد اندازه گیری جرم و طول

اهداف  جزئی :

۱) آشنایی با لزوم اندازه گیری (دانش)

۲) آشنایی با محیط اطراف خود (شناخت)

۳) آموزش مهارت خط راست کشیدن و وزن کردن اجسام (مهارت)

۴) آموزش مهارت اندازه گیری (مهارت)

اهداف رفتاری :

۱) دانش آموز بتواند در کلاس درس ودر حضور معلم چند خط راست بکشد. و مفهوم وزن کردن را یاد بگیرد.

۲) دانش آموز بتواند در کلاس با یک نوار مدرج خود ساخته یک خط را اندازه بگیرد.

۳) دانش آموز بتواند با خط کش در حضور دیگران خط راستی را اندازه گیری کند. و همچنین اجسامی را وزن کند.

۴) دانش آموز بتواند اندازه های متفاوت یک خط راست با دو نوار مدرج متفاوت را مقایسه کند تا به اهمیت یک نوار مدرج استاندارد پی ببرد. وی باید دو جسم را از نظر وزنی مقایسه کند و تفاوت آنها را بداند.

شما میتوانید برای دانلود و خرید درس پژوهی ریاضی کلاس سوم ابتدایی درس اندازه گیری جرم و طول به صورت کامل و دقیق روی دکمه زیر کلیک کنید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.