no-img
دانلود پروژه

طرح کرامت چهارم ابتدایی (واحد کار رضایتمندی)

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار رضایتمندی)
pdf
نوامبر 26, 2019
5 مگابایت
4000 تومان
28 صفحه
4000 تومان – خرید

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی (واحد کار رضایتمندی)


طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی واحد کار رضایتمندی مهارت عزت نفس با فرمت word و pdf کاملترین نمونه آماده جهت استفاده فرهنگیان گرامی میباشد.

طرح کرامت پایه چهارم ابتدایی

طرح کرامت مربوطه مهارت عزت نفس واحد کار رضایتمندی که جهت استفاده طرح کرامت چهارم ابتدایی به صورت کامل و دقیق میباشد، که جهت استفاده در طرح کرامت دبستان برای معلمان و دانش آموزان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه میتوانید از آن بهره ببرید و بعد از خرید به صورت آنلاین میتوانید دانلود نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح کرامت ابتدایی در پایه های مختلف دبستان را نیز در سایت جستجو نمایید. بدون شک مهمترین جایگاه تربیت افراد بعد از خانواده ، مدرسه می باشد. مدرسه مکانی برای آموزش همراه با پرورش و تربیت انسانها در یک جامعه به شمار می رود. چند سالی است که اجرای طرح مهارت های زندگی و طرح کرامت در مدارس این فرصت را به معلمین و همینطور دانش آموزان داده تا با استفاده از این دروس به اهداف تربیتی و اخلاقی کودکان بیشتر و بهتر پرداخته شود. کمک به خود شناسی دانش آموزان، کمال یابی، شهروند خوب، آشنایی با قوانین و احکام اسلامی، پرورش فضائل اخلاقی،آبروداریت اعتماد به نفس، احترام به حقوق دیگران و… از جمله فواید آموزش طرح کرامت می باشد. آموزش طرح کرامت در زندگی روز مره افراد تاثیر مستقیم داشته و در فراهم کردن یک زندگی همراه با احساس خوشبختی نقش دارد. در طرح کرامت تأکيد بر اين است گرايش و عمل به ارزشها عامل اصلی کرامت انسانی است و تمايل به رذايل و ضدارزشها عامل ارزشي کاهش کرامت انسانی است. هر چند بر اساس نظر امام علي (ع) کسي که کريم النفس است به پستی ها گرايش نخواهد داشت. لذا می توان گفت نفس کريم خود عامل نزديکی به ارزشهاست. به هر حال فرض بر اين است کرامت نتيجه تربيت ارزشی است و هم عامل تداوم تخلق به اخلاق الهی. به همين سبب اين طرح رويکردی در تربيت ارزشی به ويژه ارزشهای اخلاقی است. در اين طرح با توجه به واحدهای کار تعريف شده در حيطه‌های شناختی و عاطفی به اهداف تربيت اخلاقی توجه شده است گرچه تلاش مي‌گردد در حيطه مهارتی نيز به آموزش ارزشها توجه شود اما به نظر مي‌رسد که ماهيت ارزشهای مورد بحث به گونه‌ای است که به سختی بتوان تحقق اين مهارتها را مورد توجه قرار داد.

محتویات موجود در این طرح کرامت :

آیات قرآنی در مورد موضوع حاضر

حدیث و سخنان بزرگان دین و ائمه در مورد واحد کار رضایتمندی

قصه خوانی و داستان درباره واحد کار رضایتمندی

بحث و گفتگو و ضرب المثل در مورد واحد کار رضایتمندی مهارت عزت نفس

شعر و لطیفه و زنگ تفریح با موضوع رضایتمندی

کارگروهی و برگ شکوفه کلاس چهارم

تکمیل کاربرگ واحد کار مربوطه

نمونه دفتر و تزیین طرح کرامت

تحقیق و تجربیات و نقاشی درمورد طرح کرامت

کاربر گرامی : برای دانلود و خرید نمونه طرح کرامت کلاس چهارم دبستان واحد کار رضایتمندی مهارت عزت نفس به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.موضوعات :
طرح کرامت , فروشگاه

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.